metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ciekawy ~ciekawy (Gość)25.02.2015 11:32

a ten Pan to jeszcze pracownik ? i gdzie faktycznie pracuje .

54


luzik luzikranga25.02.2015 11:43

Panie Kozłowski (przy okazji: pozdrawiam), los MZGK jest już dawno przesądzony. Spółka zniknie z biznesowej mapy miasta i to z kilku powodów.
Po pierwsze, pracownicy (jako współwłaściciele) patrzą większościowemu udziałowcowi na ręce, co powoduje, że ten nie może uprawiać w firmie wolnej amerykanki.
Po drugie, wiadome czynniki rozwaliły miejską infrastrukturę ciepłowniczą i w najbliższej przyszłości będzie konieczny znaczny wysiłek w celu jej odtworzenia, nie mówiąc już o zwykłych naprawach. A komu chce się przyznawać do działania na szkodę miasta i mieszkańców, a później w mozole naprawiać to, co się samemu spieprzyło.
Po trzecie, MZGK to spółka generująca spore dochody (nawet przy aktualnym, niezbyt ekonomicznym stylu działania). Nowy inwestor dostanie firmę bez żadnych obciążeń i będzie mógł robić, co tylko mu się zachce.
Po czwarte, nie wiadomo, kto wygra kolejne wybory, a biznes do zrobienia jest już teraz. Teraz jeszcze można wołać "kto da więcej"...

110


BLEKI BLEKIranga25.02.2015 11:45

protestujcie - to w Urzędzie Miasta Piotrkowa rodzą się najgłupsze pomysły, za dużo tam ryjów do wykarmienia...
i pociotków różnej maści...
i z dupy pomysłów...
i za dużo wiceprezydentów...
i o jednego sekretarza też za dużo...
- to ich na taczkach trza wywieźć

161


zorientowany ~zorientowany (Gość)25.02.2015 12:24

A to ciekawe. MZGK miała umowę na kilka lat. Spółka wyłoniona w konkursie (już zapewne jest namaszczona, a konkurs to tylko przykrywka) dostanie umowę na okres do 30 lat? Coś mi to brzydko pachnie, może prokurator się zainteresuje.

160


BLEKI. ~BLEKI. (Gość)25.02.2015 12:30

a ja durny jestem i tyle

22


broda ~broda (Gość)25.02.2015 13:01

"O wiele dłuższy, bo nawet na 30 lat." - znając piotrkowskie realia, to chyba lekka przesada.

82


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)25.02.2015 13:05

Głosowaliście na władzę to TERAZ macie czkawkę ;-)
Zagłosujcie jeszcze raz ...tyle że teraz troszku za pozno.. ;-)
No cóż , życie jest sprawiedliwe ?

151


bolek ~bolek (Gość)25.02.2015 13:08

Pracowałem jako podwykonawca na jednej z inwestycji w piotrkowie chodzi o wodociągi to co tam się dzieje zalatuje komuną na kilometr.Pracownicy fizyczni mają już nawyk chodzenia z rękami w kieszeni nie robią kąpletnie nic!!!!Przerost zatrudnienia przeraża.Niech ich zwolnią i idą do normalnej pracy tyle tylko,że jak się jest leserem to się trzyma państwowej posady bo nikt nie gania.Mało tego kradli jeszcze narzędzia firmą,które tam pracowały, przyzwyczajenie z pracy gdzie państwowe wiadomo klei się do łapy.Ciepłownia rządzi się takimi samymi prawami banda leni żeruje i chcą aby tak było wiecznie.Rozgonić to dziadostwo!!!

157


tropiciel ~tropiciel (Gość)25.02.2015 13:34

Czy ktoś wie na czym ten protest polega. Czy prezes tez protestuje/Bo najbardziej to on się boi. Bo kto będzie chciał emeryta jak tu są potrzebni młodzi fachowcy i prężni.

60


xx ~xx (Gość)25.02.2015 13:47

Jeżeli tylko będzie taniej to jestem za nowym właścicielem.

67


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat