metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mała ~mała (Gość)25.04.2015 11:19

Jak można pisać, że on powinien zginąć? Bo co? Bo był kierowca? Ludzie czy wy nie używacie mózgu pisząc te komentarze?! Nikt nie powinien zginąć!!! A co do tego jak mu się będzie z tum żyło, to nie lekko raczej. To była jego siostra, więc jak nie znacie faktów, to dajcie sobie na wstrzymanie! Napewno nie zechce się chwalić swoją "zajebistoscią"...ale każdy mierzy swoją miarą:-/

41


4LO ~4LO (Gość)25.04.2015 11:23

Sara jesteśmy z Tobą!!!

41


xxx ~xxx (Gość)25.04.2015 11:25

Ludzie dajcie spokój. Zginęła młoda dziewczyna całe życie było przed nią. A wy piszecie takie bzdury. Trzeba tylko współczuć rodzinie. Składam najszczersze kondolencje dla całej rodziny.

51


Motormania ~Motormania (Gość)24.04.2015 23:42

Co ty gadasz człowieku jechałem za nimi prosta droga jechali niewiele ponad 100km/h może max 110 już nie spojrzałem na licznik..I nagle wyjeżdża jakiś idiota Oplem z nie nacka przed nich dosłownie na "hama" co mieli zrobić ? Z przeciwka również szereg aut...Gówniarze myślą że zdążą autami i się wpychają na siłę z podporządkowanych dróg...Dziewczyna dopiero co szkołę dzisiaj skończyła...

415


bdr ~bdr (Gość)25.04.2015 11:28

A ja bym poprosił szanowną redakcję, aby śledziła przebieg sprawy tegoż wypadku. Jakie będą ustalenia policji, jaka będzie decyzja prokuratury, jaki będzie wyrok sądu. Myślę, że wielu osobom zmieni się wtedy światopogląd i nie będzie pewnych dyskusji.

40


egeszegofrukociula ~egeszegofrukociula (Gość)25.04.2015 11:32

50 na pewno nie jechał.... Motor to zabawka a zabawek sie nie pozycza i nie dzieli. Wiec biorąc kogoś mógł jechać ostrożnie. Wiem ze ludzie giną przy prędkości nawet 20km, ale gdyby motor jechał przepisowo, do tragedii by nie doszlo.

112


pit ~pit (Gość)25.04.2015 11:42

w okolicach skrzyżowań, przejść dla pieszych itp trzeba zawsze zachować szczególną ostrożność.
tutaj tego pewnie zabrakło, choć raczej nie jest to główna przyczyna tego wypadku ....
Współczuję każdej ze stron tej tragedii.

60


taak ~taak (Gość)25.04.2015 11:33

kierowca wyjechał ,,dobrze ,, motocyklista jadac przepisowo 50 - spokojnie opanował by sytuacje , widzac jak w sulejowie i nie tylko motocyklości /GŁUPCY / szaleja , nie mam watpliwosci co do PRAWDZIWEGO winnego ,,,,, tylko rodzin szkoda ,,,,,

84


mieszkanka Przygłowa 1 ~mieszkanka Przygłowa 1 (Gość)25.04.2015 11:34

Kierowca motocykla na pewno jechał szybko. Właśnie byłam pod mostem ( to takie nasze miejscowe skróty) i słyszałam jak gazuje ( charakterystyczne wycie silnika) a potem już tylko huk. Myślałam, że to od tłumika, ale jak później dotarłam na miejsce okazało się że to wypadek. Kierowca auta był w strasznym stanie, płakał, naprawdę mi go szkoda, to młody chłopak, wracał do domu, mieszka na Śląsku. Strażacy i pogotowie naprawdę walczyli o życie dziewczyny, motocyklista był przytomny jak go zabierała karetka. Składam kondolencje rodzinie, to niewyobrażalna tragedia, jeszcze teraz nie mogę przyjść do siebie.

181


oczywista oczywistość ~oczywista oczywistość (Gość)25.04.2015 12:00

Ludziska, darujmy sobie już ocenianie kto jest winny, a kto nie. Obiektywnie jest tak: jeżeli motocyklista jechał zgodnie z przepisami, a przed niego wpakował się samochód osobowy - to winny jest kierowca osobówki.
Jeżeli natomiast motocyklista wyprzedzał pasem wyłączonym z ruchu kolumnę samochodów osobowych jadących w stronę Piotrkowa, a z ulicy podporządkowanej wyjeżdżał opel, którego kierowca ocenił że spokojnie zdąży przed nadjeżdżającymi osobówkami i co logiczne nie mógł spodziewać się ze w takiej sytuacji ktokolwiek zdecyduje się na taki ryzykowny i zabroniony manewr wyprzedzania - to winny jest motocyklista.
Jaka jest prawda?
Prawda jest taka, że z tej tragedii każdy zmotoryzowany użytkownik dróg powinien wyciągnąć jedyny racjonalny wniosek. Droga to nie tor wyścigowy i lepiej dojechać do celu o 10 minut później, niż nie dojechać nigdy.

151


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat