metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
on111 ~on111 (Gość)13.02.2015 11:05

"do-ja" napisał(a):

a dlaczego Ty nie sprzedasz gospodarstwa żeby lepiej Ci żyło skoro jest tak źle???

177


Miastowa ~Miastowa (Gość)13.02.2015 11:06

Ostatnio w Strefie FM wypowiadał się jeden z rolników że te dotacje co biorą to nie są dla nich tylko dla miasta żebyśmy taniej kupowali. Większej bzdury nie słyszałam.

203


gonia29 ~gonia29 (Gość)13.02.2015 11:19

"do-ja" napisał(a):

A co ma do tego Radziszewska? Każdy bierze kredyt na miarę swoich możliwości.Skoro dostali takie kredyty to banki ich wyceniły, że będą mogli spłacać...

73


Zanzi ~Zanzi (Gość)13.02.2015 11:23

"Ula" napisał(a):
A ten pracownik przesiadł się z jednego forum na inne. jaki pracodawca zatrudnia takiego nieroba i jeszcze mu płaci?

Forum jest nadal to samo, tylko artykuł kolejny ;)
Poza tym, jak się jest osobą zorganizowaną, to ma się czas na wiele rzeczy. Nieróbstwo nie ma tu nic do rzeczy :)
Mnie też wkurza, że sobie "panowie rolnikowie" przyjadą do Piotrkowa, swoimi marniutkimi traktorami i dzięki temu utrudnią poruszanie się po mieście. Co niektórzy to nawet nie wiedzą, po co to robią. Bo im mało. Czego? Ano, wszystkiego ;)

117


miśka ~miśka (Gość)13.02.2015 11:24

~miśka (Gość)5 minut temu, 11:17
Przestańcie dogryzać robotnikom,bo niby co teraz robicie?Też komentujecie,a my gotujemy obiad i jedziemy na drugą zmianę,bo my w przeciwieństwie do was mamy czas normowany i musimy tego przestrzegać,wam bez różnicy czy obsłużycie trzodę o 6 czy 7 rano,zresztą i tak w większości przypadków idziecie do pracy,zabieracie nam etaty,a gospodarkę obrabiają rodzice na emeryturkach strukturalnych.Najbardziej narzekają ci,którzy najwięcej mają i to jest święta racja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

178


traktorzysta ~traktorzysta (Gość)13.02.2015 11:29

Żywio y blokujo

31


marpiob ~marpiob (Gość)13.02.2015 11:33

Mam nadzieję,że policja nie pozwoli im wjechać do miasta i rozjeżdżać nasze ulice. Ja nie jadę na wieś niszczyć drogi i pola. Jak chcą rozmawiać z władzami to traktory im do tego nie potrzebne.Niech zostawią je na granicy miasta i MZK-ami przyjada do centrum.

1012


koooo ~koooo (Gość)13.02.2015 11:36

Brawo rolnicy. Popieram Was.

1417


gość ~gość (Gość)13.02.2015 11:36

Może przy okazji znajdą sobie jakieś żony ;)

195


maniek ~maniek (Gość)13.02.2015 11:37

"marpiob" napisał(a):
Jak chcą rozmawiać z władzami to traktory im do tego nie potrzebne.Niech zostawią je na granicy miasta i MZK-ami przyjada do centrum.

przecie ich mózgownice tego nie ogarną, trza po chamsku się wepchnąć do miasta

1210


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat