metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dr no ~dr no (Gość)13.02.2015 11:41

"Miastowa" napisał(a):


Może brzmi to jak bzdura, ale tak w rzeczywistości dużo w tym prawdy. Przed wejściem do unii (czyli zanim rolnicy otrzymali dotacje) ich wyroby czyli mleko mięso warzywa i owoce były od nich skupowane za bardzo zbliżone pieniądze do tych jakie otrzymują obecnie. Jednakże w tym czasie koszt wyprodukowania wzrósł w niektórych przypadkach dwukrotnie. Chodzi tu przedewszystkim o koszty paliwa i nawozów. W normalnych okolicznościach jeżeli wzrastają koszty produkcji to wzrasta koszt samego produktu.

52


--mam-- ~--mam-- (Gość)13.02.2015 11:42

~miśka (Gość)5 minut temu, 11:17
Przestańcie dogryzać robotnikom
My nie dogryzamy rolnikom tylko piszemy prawdę. Skoro im tak źle to czemu nie sprzedadzą swoich gospodarstw? Niech biorą kredyty na miarę swoich możliwości. A nie kupują drogie ciągniki żeby tylko popisać się przed sąsiadem "bo mnie stać".

1011


ubogi rolnik ~ubogi rolnik (Gość)13.02.2015 11:43

Mialem jechac tam kombajnem ale nie dostalem jeszcze dotacji na paliwo i nie mialem za co jechac

177


ramzi1910 ~ramzi1910 (Gość)13.02.2015 11:45

Dlaczego nie strajkują pracownice wszystkich super i hiper marketów?
Tylko górnicy rolnicy mają najtrudniej?
Kto zmuszał Pana w tym nowym New Holandzie do kupna go na raty?
Czy nie można było kupić sprzętu za połowę tej ceny?
Pewnie niższy standart ale i rata też mniejsza.
Ale jak się żyje chwilą to potem zbiera się owoce.

1911


ben benranga13.02.2015 11:46

"PANOWIE" stanu wojennego.

41


dzooony dzooonyranga13.02.2015 11:51

"ramzi1910" napisał(a):
Dlaczego nie strajkują pracownice wszystkich super i hiper marketów?
Tylko górnicy rolnicy mają najtrudniej?


Widze że trudno jest ci to zrozumieć wiec ci wytłumacze, nie strajkują bo pracują u prywaciarzy uwierz gdyby mieli strajkowac to by nastepnego dnia nie byłoby po co isc do pracy.

232


mieszkanka Piotrkowa ~mieszkanka Piotrkowa (Gość)13.02.2015 11:53

A ja uważam ze bardzo dobrze robią :) Skoro do władz nie docierają prośby to trzeba trochę zaburzyć porządek . A mieszczuchom się nic nie stanie jak pojada inna droga do domu albo postoją 1 dnia w korku. a i jeszcze jedno :) rolnicy przeważnie maja zony. Nie potrzebnie sugerujecie się tym ch.... programem, bo te cioty które tam występują przypominają mi przede wszystkim naszych piotrkowskich niedorozwojów :D

2418


miśka ~miśka (Gość)13.02.2015 11:54

do mam:My nie dogryzamy rolnikom tylko piszemy prawdę. Skoro im tak źle to czemu nie sprzedadzą swoich gospodarstw? Niech biorą kredyty na miarę swoich możliwości. A nie kupują drogie ciągniki żeby tylko popisać się przed sąsiadem "bo mnie stać". Przeczytaj uważnie bo ja napisałam "robotnikom"i chyba jesteśmy po tej samej stronie!!!!!!!

1210


wygoda ~wygoda (Gość)13.02.2015 11:56

Chłop protestuje a żytko rośnie.

166


ramzi1910 ~ramzi1910 (Gość)13.02.2015 11:57

Dzooony wiesz co to jest pytanie retoryczne?
Chyba nie ale już pomagam.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pytanie_retoryczne

13


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat