metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga13.02.2015 11:58

Dziś jedyna słuszna decyzja to sparaliżować cały kraj a rząd za kratki Wtedy władza może przestanie grabić tylko do siebie i zacznie dzielić się ze społeczeństwem. W Srocku przed 11.00 cała miejscowość już była pełna traktorów i rolników. Dzisiejsze protesty rolników w porównaniu do Majdanu wyglądają na dziecięce zabawy w chowanego. Zamiast z całej Polski ruszyć ciągnikami na Warszawę i zablokować instancje rządowe, sejm, blokują jakieś drogi co rządzących ani ziębi ani grzeje. Nadszedł czas by kosy przekuć. Tylko takimi siłowymi metodami można uzyskać efekt, albo rząd wykonuje wolę Narodu, albo wywozi się go na taczkach. Obecny i poprzedni za kraty.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

255


mieszkanka Piotrkowa ~mieszkanka Piotrkowa (Gość)13.02.2015 11:59

"miska" napisał(a):


a jak wystawia na sprzedaż to kupisz ?
Za co będą żyć ?

10


dzooony dzooonyranga13.02.2015 12:03

"ramzi1910" napisał(a):

Mi akurat tego nie musisz tłumaczyć, ale dobrze ze ty przeczytałeś sobie to na wikipedii.

50


shahjohar ~shahjohar (Gość)13.02.2015 12:15

Częściowo rozumiem rolników ale teraz wszyscy po górnikach chcą protestować bo są pewni że rząd się ugnie tak jak zawsze to robi ws.górników.Szczerze to policje i wojsko bym na nich wysłał by to roztłumić.Mam nadzieję że rząd się nie ugnie na ich postulaty.Wszystkie związki takie biedne i każdemu trzeba pomagać.Już ja bym wam dał pomoc.

34


pracownik pracownikranga13.02.2015 12:24

"Ula" napisał(a):
A ten pracownik przesiadł się z jednego forum na inne. jaki pracodawca zatrudnia takiego nieroba i jeszcze mu płaci?


Obrobiłaś już inwentarz?Nie produkuj się tu gdzie nie trzeba!

811


majkel ~majkel (Gość)13.02.2015 12:25

ja od roku nie mam pracy, pani w urzedzie mowi ze znajomosci mam miec i jakos nie protestuje. żałosne, rolnicy macie tak naprawde za dużo, troche pokory, Jezusa w sercu a nie tylko się domagać domagać i zle i zle i zle i mało a brzuchy wielkie , ja nosze spodnie 32. jak by kazdy tak miał protestować to sory, okazało by się ze tylko elity i masoneria i koscioł katolicki ma dobrze.

48


robert ~robert (Gość)13.02.2015 12:27

Każdy przedsiębiorca ma koszty kredyty itd.Rolnik to przedsiębiorca ale uprzywilejowany dotacje do paliwa,nisko oprocentowane kredyty,dopłaty do paliwa itd.Mam pytanie...czemu to ma służyć efekt jest taki jaki jest.Jest zbyt dużo wszystkiego na rynku więc ceny spadają.Tak jak się zgadują w sprawie blokad niech się zgadają w sprawie cen i nie sprzedają poniżej 7 zł!!!Tyle że ktoś się wyłamie i sprzeda taniej bo i tak się to jemu opłaca!!!Mają około 100 rocznie od świni.

24


Szaliński ~Szaliński (Gość)13.02.2015 12:35

Policja powinna sprawdzać stan trzeźwości tych traktorzystów. A dlaczego nie robią tej manifestacji w Mierzynie przed domem Pana Starosty , którego sami wybrali tylko w centrum Piotrkowa ?

47


..... ~..... (Gość)13.02.2015 12:40

Proponuję aby kierowcy ciężarówek co muszą stać w korku zablokowali w sierpniu dojazdy do pól rolnikom. Oko za oko.

37


wikaka ~wikaka (Gość)13.02.2015 12:41

Mieszczuszki pyskują:))

55


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat