metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Al Bundy ~Al Bundy (Gość)16.10.2013 17:19

"amen" napisał(a):
Doskonale wiesz. Nie udawaj "niemca" i nie próbuj się wyłgać. Przecież kiedyś napisałeś, że masz ochotę na nastolatkę. Skoro teraz udajesz, że tego nie było, to oznacza, że jesteś zwykłym kłamcą.


Jeśli zwykły żart (o szesnastolatce, o ile dobrze pamiętam) traktujesz równoznacznie z gwałceniem i molestowaniem dzieci, to masz ewidentne problemy emocjonalne. Ani chybi czytałeś tamtą wypowiedź wielokrotnie, męcząc przy tym z podniecenia kapucyna, dlatego nie możesz o tym zapomnieć.
P.S. Nie przypuszczałem, że dorobię się tutaj "fana", który tak skrupulatnie śledzi moje wypowiedzi. Wszystko zbierasz w pamięci, czy archiwizujesz gdzieś? Bardzo ciekawy przypadek, ale daruję sobie publiczną psychoanalizę... Wyczuwam podobny problem jak u Marka Davida Chapmana. Brrrr...

00


... ~... (Gość)16.10.2013 17:56

"ares1" napisał(a):
Jesteśmy narodem któremu obcięto jaja narodem [...]


Poczytaj, proszę, na temat interpunkcji. Żebym już nie musiał się zastanawiać, jak można uciąć jaja narodem...

00


ares1 ~ares1 (Gość)17.10.2013 07:25

"..." napisał(a):
Poczytaj, proszę, na temat interpunkcji. Żebym już nie musiał się zastanawiać, jak można uciąć jaja narodem...


Jestem dyslektykiem :))) to takie modne!

"Luca" napisał(a):
bardzo ciekawy wykład, nie byliście a się mądrujecie; ale cóż,jesteście tylko planktonem :)


http://fakty.interia.pl/prasa/news-rzeczpospolita-coraz-mniej-powolan,nId,1043317
Coś dla Ciebie :)))

00


amen ~amen (Gość)17.10.2013 19:55

"Al-Bundy" napisał(a):
męcząc przy tym z podniecenia kapucyna, dlatego nie możesz o tym zapomnieć.


Twoje męczące swoją rozwlekłością wywody wskazywały, żeś człowiek prymitywny, teraz okazało się, że jesteś chamem.

"Al-Bundy" napisał(a):
Jeśli zwykły żart


Każdy kto ma odrobinę intelektu wie, że w tej sparawie nie ma zwykłych żartów.

"Al-Bundy" napisał(a):
że dorobię się tutaj "fana", który tak skrupulatnie śledzi moje wypowiedzi


Dorobiłeś się tylko tego, że już nigdy więcej nie pozwalałeś i nie pozwolisz sobie na takie "żarty"

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat