metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
goœć_gość ~goœć_gość (Gość)25.04.2024 14:58

Najpierw trzeba poczytać przepisy prawa oświatowego, a dopiero później komentować! Specjaliści od siedmiu boleści. Strach się bać, co czeka nasze miasto z takimi niedouczonymi ludźmi. Tylko obrzucanie innych błotem i szczucie. Ale czas szybko leci i wkrótce nowe wybory, zanim się obejrzycie. I do emerytury coraz bliżej...

49


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)25.04.2024 13:11

Proponuję przyjrzeć się dyrektorowi placówki opiekuńczej...

105


go?ć_franek ~go?ć_franek (Gość)25.04.2024 15:37

Sama elyta piotrkowskiej oświaty! Kwitesencja K.Ch nawet nie potrafi z godnością odejść. Za wszelką cenę chce zapewnić posady swoim najwierniejszym!

125


Ja123 ~Ja123 (Gość)25.04.2024 10:32

Wszyscy dotychczasowi silnie powiązani z Krzysztofem Pobożnym Ustępującym. Ciekawe, na ile zabezpieczyli sobie stołki przed wyborami. W kilku przypadkach mam nadzieję, że zawierzenie Maryjce nie pomoże.

2312


suweren ~suweren (Gość)25.04.2024 15:41

W składzie tych komisji konkursowych obowiązkowo powinien znaleźć się czynnik społeczny np. co najmniej dwóch rodziców uczących się dzieci ale z innych szkół. Bez tego to będzie tzw. ustawka czyli "zamydlenie oczu" mieszkańcom.

82


go?ć_gienia ~go?ć_gienia (Gość)25.04.2024 16:31

Prawda to jest, co piszą referendarze na swoim koncie na Facebooku, w którym informują, że p. Chojniak ma dyplom z Collegium Humanum? Jeśli tak, to trzeba sprawdzić tych, co zasiadali w miejskich spółkach i na jakiej podstawie piastowali swoje stanowiska.

91


REUTERS ~REUTERS (Gość)25.04.2024 16:37

Ponoć już z tonącego okrętu przeskakują na stron? przeciwną. Żałosne. Nie ma naszej społecznej zgody na to.

53


Nauczyciel ~Nauczyciel (Gość)25.04.2024 16:40

Dlaczego on im to robi(dyrektorom)? Betonuje stanowiska jak PiS po klęsce 15 października. Jak to się kończy- wiadomo. To mogli byc calkiem dobrzy dyrektorzy. Nie dostali szansy zaprezentowac sie dobrze przed nowym prezydentem, ufni w swoje kompetencje.Dostali pocałunek śmierci.

63


no no ~no no (Gość)25.04.2024 16:41

Ciekawe czy zasady konursowe są podobne do tych, jakie obowiązywały podczas wyłaniania kandydatów na stanowisko kuratora?

32


Moher antykaowiec ~Moher antykaowiec (Gość)25.04.2024 16:33

Murem za Michałem Czarczykiem!!!

712


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat