metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ja ~Ja (Gość)07.09.2016 12:50

Hahahaah dobre
Wszyscy wzięli ze segreguja bo az o polowe taniej. A tak wgl to po co segregowac jak podejdzie smieciarka i wszystko do jednego ? Hahaah

111


mieszkanka osiela ~mieszkanka osiela (Gość)07.09.2016 13:27

Trzeba jeszcze brać pod uwagę wszystkich bezdomnych, którzy rozwalają worki i wyszukują przydatnych rzeczy, zwłaszcza puszek. Czy nie można zrobić dodatkowego pojemnika np. na puszki po piwie czy innych napojach, żeby do tego nie dochodziło (jak na razie to żadna firma na to nie wpadła)! A firmy zbierające odpady walą wszystko do jednej śmieciarki to jaki ma sens segregacja. Często pojemniki na osiedlach są przepełnione że nie ma gdzie wrzucić butelek po napojach i innych posegregowanych śmieci. A ceny za odbiór odpadów są i tak już bardzo wysokie w stosunku do oferowanych usług!

62


gosc 13 ~gosc 13 (Gość)07.09.2016 15:09

pojemniki bio są tak brudne że z obrzydzeniem się je otwiera trzeba interweniować owymianęna czyste .Za co biorą pieniądze

50


piotrus ~piotrus (Gość)07.09.2016 15:50

Uważam ze śmieci bio powinny być zabierane latem częściej. A i Juko wydziela worki brązowe po 3 sztuki. Chyba latem i jesienią trzeba zjadać trawy i liście. Ale zimą tego problemu nie ma.

60


romeka ~romeka (Gość)07.09.2016 15:52

Mnie się marzy, aby Juko dawało więcej worków, szczególnie do bio i żółtych. Człowiek pakuje latem we wszystkie worki jakie ma. Bo tych wydawanych jest za mało. Nadmieniam, iż latem jest więcej odpadów bio Trawy, chwasty, liście, pety. Z poprzednim odbiorą nie było problemów.

50


Dario ~Dario (Gość)07.09.2016 13:07

Chore jest to że JUKO odbiera śmieci BIO-DEGRADOWALNE dając tylko 3 worki. W okresie wiosna lato mnóstwo ludzi ma trawę z działek i domowych ogrodów. Ja z jednego pokosu mam ok 8 worków. Pakuję w swoje, oni zabierają i zostawiają 3. W okresie zimowym nie napełnię nawet 1 w miesiącu. Dawniej jak zabierał REMONDIS to nie było problemu. Dawali tyle worków ile kto potrzebował.

150


czarekk ~czarekk (Gość)07.09.2016 16:02

człowiek segreguje bo chce to robić, bo robi to od wielu lat. Może jeszcze nieudolnie ale się stara. a na braki w dostawie worków Juko odpowiada, że NIECH PANI SOBIE KUPI CZARNE WORKI I BĘDZIEMY ODBIERAĆ. Efekt jest taki, że latem pakuję bio i pety w co mam. Zimą oddaje 1/2 worka bio i 1 żółty z petami.

30


Kacper ~Kacper (Gość)07.09.2016 13:18

Zgadzam się, JUKO to porażka, dozują worki jakby chodziło o Bóg wie co. W swoje włożysz, nie zabiorą. Kiedyś pojechałem do siedziby, bo w ogóle nie zostawili worków to z łaską otrzymałem 2 sztuki i komentarz, że niemożliwe, że na pewno otrzymałem. Chyba sobie je zjadłem :/

180


Autor ~Autor (Gość)07.09.2016 16:46

Ja nie segreguje i zapraszam do mnie

02


his. ~his. (Gość)07.09.2016 17:09

Oj coś mi się wydaje ,że te 9 zł za śmieci posegregowane niedługo w Piotrkowie przejdzie do przeszłości. Tzw. firmy śmieciowe okrzepły i postawią warunki ,że ...klękajcie narody. Ile to do nowego 2017roku? Nie liczyłem ,ale z każdym dniem mniej....Mam nadzieje ,że "służby specjalne" w magistracje już sprawę badają. Może i radni miejscy ockną się z letargu.

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat