metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Autor ~Autor (Gość)07.09.2016 18:25

Nadal mówie że nie segreguje a podałem że tak.zapraszam do dyskusji

02


cz ~cz (Gość)07.09.2016 19:55

Oj juko to nie jest dobra firma , niepunktualna i łaskę robiąc ze daje worki w limicie. Jak sie nie poprawi to ja niech miasto zmieni. Ale czy zmieni,

70


buffonza ~buffonza (Gość)07.09.2016 19:57

i tak wszystko idzie do jednego kotła wielkie segregowanie

22


szadek ~szadek (Gość)07.09.2016 18:24

Segregacja??? Wszystko fajnie ludzie segreguja smiec tylko mnie zastanawia po co to robic skoro podjezdza smieciarka i wszystkie posegregowane smieci wrzucaja do jednego pojemnika

43


stać mnie ~stać mnie (Gość)07.09.2016 19:15

Ja tez nie segreguje.Wolę dać te 18złotych niż sie paprać w śmieciach.

42


😀😀😀 ~😀😀😀 (Gość)07.09.2016 20:22

Dlaczego moderator kontroluje nasze wpisy??? Czy to jest demokracja ?? Czy nie?? Jak za komuny. Napiszesz ok to puści a jak zbyt arogancko to nie. Panie moderator ile Panu za to płacą. Pan jak policjant albo milicjant. 😀😀😀😀

42


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga07.09.2016 21:06

Segregacja śmieci ???
Bez żartów , zajrzyjcie do śmietników przy blokowiskach.
ZERO segregacji , ściema i porażka ustawy

61


Mirek ~Mirek (Gość)07.09.2016 21:14

Ja nie segreguję bo mi się nie nudzi. Nie jestem kopciuszkiem co popiół od maku przebierał czy coś tam innegi. Płacę i walę w jedno. Pierniczę worki i ich nie kupuję. Ci co sortują płacą mniej ale muszą wory kupiwać . też mi interes.

12


dorotka. ~dorotka. (Gość)07.09.2016 17:18

Podpisywaliśmy umowę z Miastem a nie nie z firmami odbierającymi odpady. Czy ktoś nam powiedział wtedy, że będzie limit w odbiorze śmieci (worków)?
Więc czemu jest problem z odbiorem i workami. To może miasto będzie dokładać nam
worki???????

80


Mirek ~Mirek (Gość)07.09.2016 20:26

Ja nie segreguję bo mi się nie nudzi. Nie jestem kopciuszkiem co popiół od maku przebierał czy coś tam innegi. Płacę i walę w jedno. Pierniczę worki i ich nie kupuję. Ci co sortują płacą mniej ale muszą wory kupiwać . też mi interes.

44


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat