metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kazik ~Kazik (Gość)07.09.2016 21:58

W blokach nie ma segregacji oprócz tych śladowych ilości, które widac w pojemnikach siatkowych przed blokami: plastiki, pet. Jeśli już co to właściciele posesji jednorodzinnych wyrabiają te statystyki. Ale i tak od deklaracji do stanu faktycznego droga daleka a nawet bardzo daleka.

21


Witek ~Witek (Gość)07.09.2016 22:17

Cała ta ustawa śmieciowa jest tylko po to by doić z nas kase.Tak jak u mnie jeden kosz na 3 miesiace to koszt 120zł pytam się za co tyle kasy jak smieci nie ma jedynie pety i szkło wystawiam bo papier idzie do pieca i kartony.Pewnioe urzędnicy stwaki ustalają według swoich zarobków po kilka tysięcy na miesiac zapominając ,ze Kowalski zwykle na rekę obecnie ma nie cało 140 zeta.na jakiej podstawie szacują ilość smieci skoro widze u siebie ,że ludzie nie mają takich ilosci jak się zakłada z góry .To kolejny haracz jaki musimy płacić na utrzymanie armi urzedników którzy na nas żerują szkodząc społeczeństwu

30


PTB PTBranga08.09.2016 00:34

Gdyby był kontrolowane składowiska przy blokowiskach to można by było mówić o segregacji + zrobić jak za granicą, że na każdą butelkę plastik/szkło nałożyć kaucje w marketach. Wtedy każdy zamiast wywalić PETa czy butle po piwie oddał by to do marketu bo szkoda było by mu pieniędzy. Wyszło by to każdego taniej bo i mniej śmieci do odbioru i w deklaracjach nie było by machlojek, a tak teraz każdy pisze swoje, a robi swoje bo kto to sprawdza?!

41


pracownik ~pracownik (Gość)08.09.2016 01:13

JUKO = Jurek Umie Każdego Oszukać !!!

20


janusz ~janusz (Gość)08.09.2016 08:00

Bundy mnie uprzedził, bo dokładnie prawie 100 % deklaruje segregacje, a czy stosują się do tego to już inna historia :))

20


Bożena ~Bożena (Gość)07.09.2016 20:18

Nigdy nie wiem kiedy przyjadą. Wystawiam kosz i idę. Jeden już mi zginął. Przywieźli mi drugi ale musiałam zapłacić . Dlaczego? Z podwórka mi nie zginął tylko z ulicy w dzień odbioru. Może ze śmieciami ktoś zakosił?

50


GiGi ~GiGi (Gość)08.09.2016 09:45

Te śmieci to dobry przekręt. Czy firma odbierając odpady przysyła samochody odbierając śmieci osobno na plastik szkło papier itd? Nie bo wszystko walą do jednego kotła. A ta segregacja śmieci to też dobra ściema. A my za to płacimy

30


Prezysio - sie słucha ~Prezysio - sie słucha (Gość)08.09.2016 12:51

Następny przetarg wyszedł taniej - także niedługo śmieci w Piotrkowie z tanieją - logiczne

20


Pytanie ~Pytanie (Gość)08.09.2016 14:23

Czy limitowanie worków na bioodpady do 3 sztuk nie łamie ustawy???

60


Wik ~Wik (Gość)07.09.2016 21:19

100procent żart mieszkam przy ul.Rajkowskich gdzie co trochę ktoś pali plastik i inne śmieci, smród jest okropny i nie ma na takich mocnych.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat