metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
seba ~seba (Gość)20.09.2012 13:41

Idźcie i dalej głosujcie na tego nieudacznika Chojniaka i jego dwór kolesiów, na dodatek - ignorantów w każdej dziedzinie.

00


amen w pacierzu ~amen w pacierzu (Gość)20.09.2012 13:52

To ten pan Kaczmarek od decyzji sanepidu raczy nie odwoływać? Pyszne. To pana Kaczmarka należy odwołać, bo się nie nadaje ani na kierownika referatu w magistracie, ani nie nadawał się na dyrektora "ekonomika". Na nauczyciela się nawet nie nadaje. Nawet w takim Gaborze też nie. Jego obecność w magistracie potrwa równo tyle, ile dni tam jeszcze porządzi jego szef, który za nim od zawsze stoi.

00


Krytyk ~Krytyk (Gość)20.09.2012 14:06

Mam nadzieję, że jaśnie wielmożna dyrektorka z SP 10 jest z siebie dumna, że dopięła swego i "pobożny" koleżka jaśnie pani dyrektorki SP 10 też się czuje dowartościowany powodem tego iż uczniowie IV LO muszą się uczyć w warunkach porównywalnych do tych z średniowiecza...

00


sklave sklaveranga20.09.2012 14:55

Stare porzekadło mówi.
Władzy się nigdy nie wierzy.
Władza prawdę powie tylko wtedy gdy się pomyli
a władza jest przecież nieomylna.
Polityka to wielka sztuka. Trzeba ludzi przekonać, że muszą płacić za to, że się ich okrada.
Autor: Andrzej Majewski
Wszystkie puste obietnice, przesiąknięte manipulacją
sprawiają, że nawet ból potrafimy zadawać z gracją.

Oni temu winni, oni temu winni
spowiadać się powinni.
On temu winien, on temu winien
do więzienia pójść powinien
http://sklave.manifo.com/smieszne-zdjecia

00


marianka ~marianka (Gość)20.09.2012 15:18

"Krytyk" napisał(a):
Mam nadzieję, że jaśnie wielmożna dyrektorka z SP 10 jest z siebie dumna, że dopięła swego


a widziałeś sale lekcyjne w sp10? w których zamykano dzieci, zaczynające dopiero swoją przygodę z edukacją?
maturzyści niech nie przesadzają, bo z doświadczenia wszyscy wiemy, że i tak w nosie mają lekcje we wrześniu, a ta sytuacja jest po prostu idealna do ponarzekania.

00


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)20.09.2012 15:42

Szkoda że tak samo Was traktuje jak innych mieszkańców.
Ja stawiam na młodzież a oni nie ( jak widać)
Jakbyście mieli "plecy" to byście zostali.
Ale jak sami słyszeliście na mieście ..koleżance się nie odmawia i wielebnym musiał was przegonić.
JEST PRZYKRE ZE W OŚWIACIE NAROBIŁ TYLE SZKÓD, a nagrody dostają ci KTÓRZY ......

00


gonia29 ~gonia29 (Gość)20.09.2012 16:25

A co na to szefowa Związku Nauczycielstwa Polskiego i radna w jednej osobie pani Ewa Ziółkowska i jej kolega też nauczyciel z zawodu radny Brylski, którzy tak ochoczo niemal dwiema rękami głosowali za przeniesieniem IV LO do budynku Gimnazjum?!. Sprzedali swoje głosy! Popierając Chojniaka w jego planach niszczenia piotrkowskiej oświaty dostali dla ludzi sympatyzująch z SLD posady dyrektorów w Piotrkowie.

00


% ~% (Gość)20.09.2012 17:12

Żenada!!!!IV LO powinno być zlikwidowane, a klasy porozdzielane do innych szkól.Tylko gdzie Ci" biedni" uczniowie by sobie poradzili-ale zawsze, jeśli zajdzie potrzeba, można dla nich obniżyć wymagania edukacyjne.

00


Nie przesadzajcie ~Nie przesadzajcie (Gość)20.09.2012 17:13

Uczyłam się w tym budynku szkoły ja, całe moje rodzeństwo i nawet rodzice zaraz po postawieniu szkoły i jakoś nikt nie przeżywał, że zajęcia były w klasach w podziemiu, nawet nikomu to do głowy nie przyszło, żeby zwracać na to uwagę, a klasy były wówczas liczne!! Cała stołówka też się mieściła w podziemiu i jakoś nikt się nie zatruł.
Jak się chce człowiek uczyć to nie zwraca uwagi na takie rzeczy, a nie teraz wypisuje bzdury, że matury nie zda... dla mnie to szukanie dziury w całym.
A spoglądając na zdjęcie klasy, to wygląda ona o niebo lepiej, niż ta za moich czasów.

01


@@@@ ~@@@@ (Gość)20.09.2012 17:13

Mam dość IV LO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat