metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotr Piotrranga22.09.2012 10:59

Wydano publiczne pieniądze na przystosowanie na sale lekcyjne pomieszczeń które zgodnie z przepisami prawa z 2002 roku NIE MOGĄ NIMI BYĆ !!!!!
Zrobiła to jakaś konkretna osoba poprzez albo NIEKOMPETENCJE albo ZANIEDBANIE.
Jak chodziłem do szkoły to mieliśmy sale w podpiwniczeniu ale to było przed 2002 rokiem i nie było wspomnianego rozporządzenia. Jednak najwyższy czas aby w gronie pracowników magistratu znaleźli się ludzie będący na bieżąco z prawem budowlanym. Prowizorki naprawdę potrafią być kosztowne. Schronisko dla zwierzaków, noclegownia - właśnie jest przetarg na naprawę dachu- jakby nie można było załatwić tego przy przebudowie.

00


abu ~abu (Gość)22.09.2012 15:49

"ech" napisał(a):
Jak ktoś chce się uczyć-to nie potrzebne są do tego nadzwyczajne warunki.


Nadzwyczajnych nikt nie żąda! Normalne, LUDZKIE jak to mówiła na sesji Rady Miasta dyrektor SP10. Takie jakie były na Wojska Polskiego

00


uczennica ~uczennica (Gość)22.09.2012 17:01

I znów same kłamstwa ze strony Magistratu. Nauczyciele mówili nam, że mieliśmy uczyć się w trzech salach piwnicznych, tylko kadra na Radzie Pedagogicznej nie zgodziła się na to ...
A tak właściwie, to czemu te piwnice nazywa się wciąż POZIOMEM ZEROWYM. Wiedzcie, że POZIOM ZEROWY to poziom gruntu, a nie pomieszczenie znajdujące się 2,20 metra pod ziemią. Wszędzie UM pisze, że nasz budynek ma dwa piętra i poziom zerowy.A on ma parter, pierwsze piętro i te nieszczęsne piwnice z okienkami 20 na 50 cm.

10


oj ~oj (Gość)22.09.2012 17:20

Taki problem to nie problem.Problem to jest na ul.Działkowej bl 6.Od marca nie mamy gazu.W mieszkaniach nie mamy ciepłej wody.TBS wywiesił kartki,że 21 .09.2012 włączą nam CO i nie włączyli.Siedzimy w zimnych mieszkaniach bez gazu,ciepła.Dzieci przeziębione.Życie brzydnie.

00


paszua ~paszua (Gość)23.09.2012 10:21

przykro mi ze zamkneli 4lo jestem z tej szkoły absolwentem i ja bardzo dobrze wspominam!

01


ADIBU ~ADIBU (Gość)02.10.2012 22:47

Uciekać z tego miejsca!!! Kto nie chce mieć problemów ze zdrowiem, a kto już ma niech przejrzy na oczy i zrobi sobie testy!!!

00


bąbel ~bąbel (Gość)23.09.2012 12:46

"paszua" napisał(a):
przykro mi ze zamkneli 4lo jestem z tej szkoły absolwentem i ja bardzo dobrze wspominam!


Mnie też jest przykro, ale IV LO nie zamknęli tylko przenieśli do innego budynku

00


MAJKA !! ~MAJKA !! (Gość)25.09.2012 11:52

Ja nie wierze w to juz totalnie ! Najlepsza szkoła jaka tylko mogła istnieć w tej dziurze nazwanej "PIOTRKOWEM" po prostu zostaje ewidentnie likwidowana . Co prwda skonczylam juz szkole i wiele wiele zawdzieczam tym nauczycielom i tej szkole . NIepowtarzalny klimat i Ci nauczyciele nigdy o nich nie zapomne . Ja nie wiem jak mozna sie uczyc w takich warunkach tym bardziej ze tam J*B*E ! Laski wychodza ze szkoly a od nich cuchnie na kilometr ze az sie rzygac chce .. i chodz sobie do takiej szkoly co ubrania pozniej sa wyrzucenia bo taki syf i smród . BRAK SŁOW !!!!

10


Majka! ~Majka! (Gość)25.09.2012 11:54

"juz-nie-uczen" napisał(a):

ale w II nie wali ...

10


nos ~nos (Gość)25.09.2012 12:47

Jeden wielki smród!! Ani w TPS - sie, ani w żadnej innej szkole nie ma takiego smrodu! I będzie jeszcze gorzej. niech no tylko zacznie padać i się ochłodzi.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat