metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
P51 ~P51 (Gość)29.08.2013 18:41

Niestety,bezpieczeństwo, infrastruktura kolejowa w naszym mieście pozostawia jeszcze dużo do życzenia.
Wystarczy przejść się w dowolnym miejscu wzdłuż torów kolejowych.Smród,brud i ubóstwo! Jeśli gdzieś jest ogrodzenie, to pamięta tow.Gomułkę,a dodatkowo jest powyginane zardzewiałe i zdewastowane.
Obłędna tendencja budowania ekranów dźwiękochłonnych wzdłuż dużo cichszych autostrad jest realizowana konsekwentnie. Natomiast wzdłuż niezwykle hałaśliwych linii kolejowych biegnących przez mniejsze i większe miasta czegoś podobnego się nie uświadczy...
Ciekawe,dlaczego?
Moim zdaniem jeszcze jeden argument wskazujący na zupełną bezradność Państwa...

00


omeg ~omeg (Gość)29.08.2013 18:47

[cytat]"Prędzej czy później, znowu dojdzie do takiej nieprzyjemnej sytuacji – mówi piotrkowianka mieszkająca niedaleko miejsca zdarzenia". ja pierd... tragedia a tu nieprzyjemna sytuacja. nie powinniście nawet takich wypowiedzi publikować.

00


Adaś ~Adaś (Gość)29.08.2013 19:28

Które to przejście? Bo zdjęcie niewiele mi mówi

00


jajaja ~jajaja (Gość)29.08.2013 19:29

"mala668" napisał(a):


Co ty piszesz? Tzn. co? Postawić sokistów co 20 m. wzdłuż wszystkich tras kolejowych? A może pójdźmy dalej, to samo zróbmy na jezdniach! Litości. Każdy kto wchodzi na tory czy jezdnię w miejscu niedozwolonym ryzykuje życie.

00


broda ~broda (Gość)29.08.2013 19:46

"mala668" napisał(a):
A gdzie są osoby odpowiedzialne za kontrolowanie torów (i nie tylko),


Zarejestrowani w POP. Przecież musimy oszczędzać nie czytasz gazet:
http://www.rynek-kolejowy.pl/45796/Beda_setki_zwolnien_w%C2%A0PKP_Cargo_Zwiazkowcy_odpowiadaja_wloskim_strajkiem.htm
http://www.regiopraca.pl/portal/rynek-pracy/miejsca-pracy/kujawsko-pomorskie-beda-zwolnienia-na-kolei

00


mala668 ~mala668 (Gość)29.08.2013 23:08

Ale Ty pier...głupoty! Dostają kasę na renowację (nie tylko)SOKIŚCI pensje dostają!!!!!!!

"broda" napisał(a):

00


ja stad ~ja stad (Gość)29.08.2013 23:58

to bylo samobojstwo..i beda kolejne bo w tym miescie bieda,brak perspektyw i marazm.

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)30.08.2013 00:39

Z opisu wynika, że to chyba samobójstwo było. W sumie jest tyle metod na zejście z tego świata (w dodatku w jednym kawałku), a niektórzy ciągle wybierają sposób, którym przy okazji komplikują dzień setkom albo i tysiącom osób i w dodatku zapewniają przykre wspomnienia przypadkowym ludziom (jak maszynista na przykład). Jeśli czyta to ktoś, kto planuje samobójstwo i tak się uparł, że nie chce z niego zrezygnować, to bardzo proszę, by miał też na uwadze innych ludzi, którzy wolą żyć i mają dość codziennych kłopotów, by im jeszcze jakiś frustrat swoim samobójstwem nerwy psuł.

"P51" napisał(a):
Obłędna tendencja budowania ekranów dźwiękochłonnych wzdłuż dużo cichszych autostrad jest realizowana konsekwentnie. Natomiast wzdłuż niezwykle hałaśliwych linii kolejowych biegnących przez mniejsze i większe miasta czegoś podobnego się nie uświadczy...


Masz rację, jeśli już muszą stawiać takie ekrany, to wzdłuż torów w miastach miałoby to większy sens. Choć według mnie, bez tego też można żyć...

00


spider ~spider (Gość)30.08.2013 06:13

"Al-Bundy" napisał(a):


Ty masz juz tak w glowie czy tylko udajesz?Jak na codzien to wspolczuje. Zginal czlowiek ,mial powazne zapewne problemy emocjonalne i nie wiedzial gdzie sie zwrocic po pomoc lub niemial poprostu do kogo a ty wymyslasz ze komus robi problemy. Ciekaw jakbys ty byl w takiej sytuacji co bys wtedy mowil . Ja bylem ,i omal nie odebralem sobie zycia wiec wiem co czul ten chlopak ,jakie mial mysli ,jaki bol ,zal i musialo to byc cos powaznego skoro zdobyl sie na taki krok. Jedni powiedza ze to tchurzostwo ,owszem moze i tak ale z drogiej strony pomysl ile musial miec odwagi i co musial przezywac ze stanal naprzeciw pociagu . Mysl BUNDY zanim cos napiszesz.

00


Irbis ~Irbis (Gość)30.08.2013 07:42

"mala668" napisał(a):
ONI powinni za to odpowiedzieć!!!


Taaak, zawsze jacyś "Oni".
Pięć godzin po wypadku, prawie w tycm samym miejscu po torach biegała grupa bardzo młodych ludzi. Usiłowaliśmy ich nakłonić do zejścia z torów. Brak reakcji. Śmiertelne przypadki głupoty!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat