metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mala668 ~mala668 (Gość)29.08.2013 22:38

Kurde gdzie jest odpowiedzialny za to-co znowu Chojniak PROSZE zganiać na niego!Tak jest łatwiej-kasa)

"P51" napisał(a):

00


ja ~ja (Gość)29.08.2013 21:09

A co to nie wina sok czy tych co chodza chyba nie ,, , przez lata, budowy biedronek czy deweloperow dziwnych a ciagi komunikacyjne gdzie ,, wieloletnie zaniedbania gdzie ma isc fa

00


tiaaa ~tiaaa (Gość)29.08.2013 15:15

Czas i pora pomyśleć o jakimś dodatkowym przejściu między peronami żeby nie trzeba było naokoło chodzić.
Ludziom się spieszy, bo obsługa przy JEDNEJ KASIE (nie wspomnę już o tym, że "liczba otwartych kas" jest śmieszna)kiedy zbierze się spora kolejka ludzi wcale nie jest taka sprawna. Skracają drogę (co wcale mnie nie dziwi), żeby zdążyć na pociąg, przechodząc środkiem przez tory a potem się dzieje tak, jak się dzieje.

00


Kolo ~Kolo (Gość)29.08.2013 15:27

Facet specjalnie wtargnął na tory w celu popełnienia samobójstwa. To nie był ,,przypadek''.

00


pasażerka ~pasażerka (Gość)29.08.2013 15:32

Chwalili się nowym budynkiem dworca a zapomnieli o bezpiecznych przejściach z peronu na peron.Podróżni z walizkami nie będą ich taszczyć po metalowych schodach, bo nie tylko młodzi jeżdżą pociągami.

00


miki ~miki (Gość)29.08.2013 16:01

a gdyby maszynista i kierownik byli pijani to czy pociąg by zahamował?

00


mala668 ~mala668 (Gość)29.08.2013 16:50

A gdzie są osoby odpowiedzialne za kontrolowanie torów (i nie tylko), które są wydeptane przez ludzi przechodzących w niedozwolonych miejscach? A siedzą na du..e,a wychodzą na pokaz przy samej stacji-ONI powinni za to odpowiedzieć!!!

00


zx ~zx (Gość)29.08.2013 17:29

To już druga osoba w tym miesiącu. Nie tak dawno zginęła kobieta.

00


Ewka ~Ewka (Gość)29.08.2013 17:34

Przejeżdżałam tamtędy chwilę po wypadku......karetka jadąca na sygnale zamiast skręcić przed przejazdem przejechała za tory i zawracała. W międzyczasie przejazd został zamknięty a karetka na kilka minut utknęła przed zaporami. Chyba służby powinny lepiej współpracować - w tym przypadku ekipa karetki pewnie stwierdziła zgon, ale gdyby minuty decydowały tu o życiu to nie wiem......

00


obcy ~obcy (Gość)29.08.2013 18:07

A może to po prostu samobójstwo . . .czy tak czy tak wina jest jedynie po stronie człowieka !!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat