metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Wąsacz :) ~Wąsacz :) (Gość)11.07.2015 20:21

@ Panie broda
Kultura kulturą, ja akurat wędkuję i tak jak mój kolega "po kiju" sam zazwyczaj jak przyjeżdżam na stanowisko wędkowania to je sprzątam. Po sobie również należy sprzątać, ale jak wiemy niektórzy mają to w d... W każdym bądź razie nie zmienia to faktu, że kosze najzwyczajniej w świecie są przepełnione i to jest pośrednią przyczyną tej "czystości" widocznej na zdjęciu.
Ja jestem zdania, że lepiej coś robić niż nie robić nic, więc BRAWA dla autora zdjęć :)

51


sklave sklaveranga12.07.2015 06:01

Stawki za śmieci poszybowały w górę a Dyr. woli protestować jak porządku pilnować.
Polska to dzika kraj. Miałem okazję bywać na zachód od Odry i południe od polskich gór. Ostatnio byłem w Keukenhof Holandia i nad Morzem Północnym. Jakoś nie zauważyłem tam walających się sieci pomimo że trudno było przejść tylu było zwiedzających. Jak oni to robią, śmieci ze sobą zabierają, kwiatki nie są pozrywane, trawniki niewydeptane, alejki czyste, plaża czysta. Kosze na śmieci bywają ale trzeba się naszukać by takowe cudo techniki znaleźć. Bywają też tam Polacy ale jakoś papierki czy kiepy byle gdzie nie rzucają. Dlaczego? Bo wszędzie jest czysto i jeden papierek czy kiep od razu wszystkich w oczy kuje. Tam się po prostu sprząta a nie tylko inkasuje pieniądze panie Dyr.
Więcej na: http://sklave.manifo.com/wiadomosci-lokalne

60


ja ~ja (Gość)12.07.2015 08:28

jedyne odkryte kąpielisko na "Słoneczko" ale dojechać tam to problem. Takie dziury, druty. Wiocha, że nic z tym nie robią przez tyle lat.

80


śmieszek ~śmieszek (Gość)12.07.2015 09:25

Dopóki trwa pielgrzymka 146 nikt nie może "podjąć" decyzji bo decydenci pewnie w niej uczestniczą....

72


BLEKI BLEKIranga12.07.2015 09:46

spokojnie, spokojnie zaraz Chojniak zainstaluje tam 200 kamer i będzie cacy

90


BLEKI BLEKIranga12.07.2015 09:49

chyba widać, że z kosza się wysypuje, skoro jest kosz to jest ktoś kuźwa odpowiedzialny za jego opróżnianie

80


ww ~ww (Gość)12.07.2015 13:42

Jakie miasto taki Bugaj ..

10


bistro bistroranga12.07.2015 14:25

Lazurowy Bugaj czy Zatoka Świń?
Matusewiczowskie Słoneczko, czyli miejskie kąpielisko na piotrkowskim Bugaju, zwane zgryźliwie Lazurowym Wybrzeżem dla ubogich, zamienia się po weekendzie w... Zatokę Świń.
Świnie chlew robić będą, bo już taka ich świńska natura, ale władzom miasta życzliwie podpowiadam, że cywilizowany świat nie wymyślił dotąd nic lepszego, jak walkę z tym zjawiskiem na bieżąco: przez cały dzień na chodzie jest ekipa sprzątająca. Czy to jest coś, co przekracza możliwości organizacyjno-finansowe Piotrkowa? Czy ludzie, których może i faktycznie nie stać na plaże Saint Tropez, muszą wypoczywać w takim syfie?
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/bez-sciemniania-lazurowy-bugaj-czy-zatoka-swin,3448445,art,t,id,tm.html

Komentarz był edytowany przez autora: 12.07.2015 14:26

XXXXXXXXXXXXXXXX.jpg

60


broda ~broda (Gość)12.07.2015 14:44

Wielka szkoda że nie znasz słowa "kultura" - ale o tym pisałem już wcześniej, szkoda strzępić języka.

Komentarz był edytowany przez autora: 12.07.2015 14:46

30


do -broda ~do -broda (Gość)12.07.2015 08:59

broda-Ty nawet nie załapujesz o co chodzi i jak to powinno funkcjonować. Do ludzi o takim właśnie sposobie myślenia skierowane były słowa p. minister, cyt. "Sorry, taki mamy klimat..." I Wyjście to zrozumieli. Ja NIE!

55


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat