metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Krytyk ~Krytyk (Gość)12.07.2015 10:54

Grunt, że centrum miasta wykłada się w granitach i remontuje stare kamienice za grube miliony ale no cóż kochani mieszkańcy chcieliście Chojniaka to macie...

81


broda ~broda (Gość)12.07.2015 17:18

do ~Krytyk ???
Wizji TV nie ma od 2002roku.

Komentarz był edytowany przez autora: 12.07.2015 17:21

20150627_131942.jpg

40


broda ~broda (Gość)11.07.2015 19:23

Cytuję:
przy którym w słoneczne dni (i nie tylko) odpoczywają mieszkańcy Piotrkowa i okolic


Mieszkańcy? Raczej brudasy. Kulturę wynosi się z domu, po tych zdjęciach widać jaką kulturę wynieśli ci "mieszkańcy". 3 kosze? Co ma do tego liczba koszy. Gdy ich nie ma to kulturalny człowiek śmieci swoje zbiera i zabiera - nie rzuca gdzie popadnie..

Cytuję:
~Zniesmaczony wędkarz (Gość)


Czekasz na reakcję władz? Niech każdy pilnuje siebie i będzie czysto. W domu też śmiecisz gdzie popadnie? Nie zwalaj wszystkiego na kosze, to wina ludzi że po sobie zostawiają chlew. Jedyną kulturę jaką posiadają wszyscy ludzie, to kultura bakterii - bo innej niestety nie mają.

125


racja ~racja (Gość)12.07.2015 21:27

wladze miasta mysla tylko jak tu sprzedac tereny w okolicy bugaja a tam taki "syf"

40


do -broda ~do -broda (Gość)12.07.2015 22:33

Wróciłem z Mazur. Stamtąd właśnie napisałem pierwszego posta. Cdziennie, wczesnym rankiem, jeździł dookoła jeziora samochód, który zbierał worki ze śmieciami, oczywiście zostawiając nowe w stojakach. Porozrzucanych śmieci praktycznie nie było, bo było je gdzie wrzucić. O codziennym czyszczeniu i grabieniu plaż nad Bałtykiem słyszałeś? Tylko, że to akurat dotyczy niemieckiego wybrzeża. I co Ty na to, czyściochu? Jeśli się chce żeby było czysto, to trzeba najpierw stworzyć warunki zachowania tej czystości, a dopiero później wymagać i oceniać. Ja mogę co najwyżej zanieść te śmieci do magistratu, albo lepiej dam je Tobie, może je przerobisz na medale za działalność proekologiczną. Reasumując- jeśli władzy nie stać na utrzymanie obiektu rekreacji, to niech tam założy pastwisko. Wodopój gratis, a z gó'na można ukręcić bat na opozycję.

30


Były kursant ~Były kursant (Gość)12.07.2015 23:35

Weźcie to teraz i na posesję na Łódzkiej na przeciwko kościoła wyrzućcie.

30


Król Albanii ~Król Albanii (Gość)12.07.2015 21:35

Po co siejecie ferment?! Propaganda! Byłem i widziałem zielone czyste łąki i piaszczyste, szerokie plaże!

19


DżagaRaga ~DżagaRaga (Gość)12.07.2015 14:54

Prowokacja. Na Loret De Bugaj jest czysto.

55


gonia29 ~gonia29 (Gość)13.07.2015 07:54

Proponuję władzom wybrać się do wyśmiewanego małego Wąchocka; przy zbiorniku wodnym zrobiona piękna infrastruktura rekreacyjna- boiska, korty, siłownia zewnętrzna, duża szachownica,ławki, klomby, mostki, alejki...

50


Bednarski ~Bednarski (Gość)13.07.2015 12:20

Dzień dobry wszystkim bezwzględnym krytykantom.
Jeśli pewni jesteście, że "BUGAJ" jest miejski to macie prawo do krytyki, ale "Bugaj miejski nie jest i co teraz ?

03


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat