metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
słuchacz ~słuchacz (Gość)01.12.2014 13:40

Jeszcze klika dni temu Pan Radny Dziemdziora na antenie radia zarzekał się, że z Chojniakiem i jego świtą nie chce mieć nic wspólnego. Miałem do Pana szacunek za te słowa i za osiągnięty wynik, teraz już tylko za osiągnięty wynik.

271


Fałsz i obłuda czyli do żłobu, do koryta ~Fałsz i obłuda czyli do żłobu, do koryta (Gość)01.12.2014 13:45

http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/wybory-samorzadowe-w-piotrkowie-bronislaw-brylski-i,2483753,artgal,t,id,tm.html
Brylski podziękował piotrkowianom za wsparcie, które otrzymał, ale i zaapelował do urzędującego prezydenta Piotrkowa. - Nie będzie to eleganckie, ale panie prezydencie wyborcy idą po pana, proszę się pakować - powiedział i zapowiedział zmiany, jakie wprowadzi, jeżeli wygra. - Szczególnie chciałbym zaapelować do tych dwóch mózgów, do tych dwóch półkul, które w Urzędzie Miasta rządzą, że jednego wyślemy na Księżyc, a drugiego na Czerwoną Planetę. Jeżeli będzie mi dane zaufanie mieszkańców Piotrkowa i i wygrane wybory, postaram się to dla mieszkańców Piotrkowa zrobić - podkreślił.
Zdementował też plotki, które dotarły do jego sztabu, że miał się "dogadać" z Krzysztofem Chojniakiem. - Nie ma żadnych porozumień pod stołem. Nie było takiej opcji i mam nadzieję, że nie będzie - podkreślił zdecydowanie.

160


Zanzi ~Zanzi (Gość)01.12.2014 13:46

Niedobrze mi

151


nie ogarniam ~nie ogarniam (Gość)01.12.2014 13:48

sld zawstydziło nawet Chucka Norrisa

181


no nie ładnie ~no nie ładnie (Gość)01.12.2014 13:52

Brylski a tak się odgrażałeś no i cóż, oj nie ładnie zawiodłeś mnie

201


. ~. (Gość)01.12.2014 13:56

brawo nareszcie widać kto chce dobra miasta a nie swojej prywaty .Taki prawicowy naród w tym PiSie że rzygać się chce, nepotyzm i nic więcej a o PO nawet nie wspomnę bo oni na to nie zasługują

819


rety ~rety (Gość)01.12.2014 14:01

Warte przeczytania.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Dr-Tomasz-Slupik-Kaczynski-liczy-na-polski-Majdan,wid,17069867,wiadomosc.html?ticaid=113e6d
Jestem prawicowym człowiekiem, ale jak widzę piotrkowski PIS w składzie Dajcz, Kozłowski, to mam zwrotne odruchy funkcjonowania organizmu. Zachowania pana Kaczyńskiego doprowadzają, iż PIS nigdy w tym składzie nie osiągnie zwycięstwa w wyborach. Nad tym ubolewam.

86


oaa ~oaa (Gość)01.12.2014 14:04

Dajcz i Kozłowski może pójdą po następne wytyczne do księcia?
Panie prezydencie jeśli członkowie PIS nie głosują z Panem, to niech się Pan nie martwi. Antoni namieszał i wpóścił w maliny radnych. A zresztą : czy Kozłowski i Dajcz to są w PIS. Prawicowi ludzie są z Panem, Panie Prezydencie

816


michal o. ~michal o. (Gość)01.12.2014 14:21

"" napisał(a):

A to po co sie tak zarzrkali w kampanii, konferencje robili, ze nie maja zamiaru w uklady wchodzic> sprzedawczyki.

171


prawicowiec ~prawicowiec (Gość)01.12.2014 14:23

"oaa" napisał(a):
Prawicowi ludzie są z Panem, Panie Prezydencie

Dementuję, prawicowi nie są ani z Chojniakiem ani z SLD.

117


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat