metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Stefan ~Stefan (Gość)01.12.2014 16:58

Dwóch wiceprzewodniczacych,dwóch wiceprezydentów....co to k...wa jest?

101


czajka f. ~czajka f. (Gość)01.12.2014 17:17

dziekuje sld zawsze razem !!!!!!!!1

54


WR ~WR (Gość)01.12.2014 17:21

Przecież Brylski z kumplami planował kolaborację z kliką Chojniaka już po wyborach 2010 roku!! - czy nie pamiętacie? Więc skąd teraz to wasze zaskoczenie? Najbardziej zmartwiła mnie postawa Dziemdziory, ale okazuje się, że i on nic nie wart. Przecież nie dlatego czerwoni zdradzili wyborców, że jakaś idea jest, tylko po to żeby być bliżej koryta.
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/serwisy/8225/z-bronislawem-brylskim-radnym-sld-o-przejsciu-lewicy-do,983973,art,t,id,tm.html

72


iwonka ~iwonka (Gość)01.12.2014 17:23

W powietrze Czajke to mało powiedziane!!!!! Co tu dużo Mówić Chojniak został to i Czajka !!!to się dobrali ! Jeden wart drugiego !!!! Żenada!!!!

101


Halina ~Halina (Gość)01.12.2014 17:26

Brylski,zeszmaciłeś się jak zwykła przydrożna dziw.ka.
Oddałam na ciebie swój głos,za to co zrobiłeś splune ci w twarz na ulicy,sprzedawczyku!

200


iga ~iga (Gość)01.12.2014 17:31

Nie róbcie zdjęcia Czajce z bliska!!! Ręce opadają!!!!

103


gonia29 ~gonia29 (Gość)01.12.2014 17:45

"." napisał(a):

Demokrację w nosie to mają ludzie z list Chojniaka, którzy znów kupili za flaszki głosy...Nikt nie uprawia takiej menelskiej polityki jak oni..

132


RACJONALISTA ~RACJONALISTA (Gość)01.12.2014 17:56

Gratuluję SLD! Mądry wybór! Z kim tu tworzyć koalicję! Z PISEM, ciekawe, jakie były oczekiwania wodza Maciarewicza - chyba wszystkie stołki dla swoich, ale tak naprawdę dla kogo, jakież to osobowości dostały się do rady!!! A PO - Panie Ludomirze Pan z PISEM! Pana formacja tego nie przeżyje!!! Czas pokaże kto miał rację! Niezadowoleni nie pozostaje wam nic innego, za cztery lata wybory, zamiast pisać weźcie się już dzisiaj do pracy i oddajcie do dyspozycji piotrkowianom. Pisać, krytykować, oceniać rzeczywiście łatwo, pracować niestety trudno!!!

819


wyborca już nie-SLD ~wyborca już nie-SLD (Gość)01.12.2014 17:56

Oddałem na Brylskiego swój głos w wyborach i nawet nie wiecie jak ****** tego teraz żałuje!!!!
Nigdy więcej nie oddam głosu na tą czerwoną chołote!!!
Myślałem,że będzie normalniej w tym mieście,ale jak zwykle trwa rozdawanie stołków i wyścig ,kto bliżej przy korycie.

171


ertees ~ertees (Gość)01.12.2014 17:59

Czy doczekamy sie utylizacjii pseudo radnych i reszty polskich pseudo politykUw

82


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat