metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ss ~ss (Gość)27.06.2013 14:13

"obywwatel" napisał(a):
Skoro pierwszy termin wywiezienia śmieci jest 15 lipca, to gdzie mam składować te wszystkie odpady? Dzisiaj (27.07.2013) firma Remondis, która do tej pory odbierała odpady z mojego domu zabrała swój kosz. Firma JUKO do tej pory nie dostarczyła żadnych worków ani pojemników i nie mam w czym składować odpadów! Rozumiem, że JUKO zacznie dostarczać worki i pojemniki dopiero 1 lipca, a gdzie do tego czasu mam wyrzucać śmieci?


Rozumiem, że pomyliłeś datę. Przypominam, że w specyfikacji przetargowej zapomniano napisać, że podmiot odbierający śmieci ma obowiązek dostarczenia pojemników. W tej sytuacji będziesz musiał wydzierżawić od JUKO pojemniki na własny koszt.

00


obywwatel ~obywwatel (Gość)27.06.2013 14:40

Przepraszam, miało być 27.06.2013. No dobrze ale skoro zadeklarowałem, że będę segregować śmieci, to firma JUKO powinna dostarczyć mi chociaż worki do tego celu przeznaczone.

00


lika ~lika (Gość)27.06.2013 21:27

daje sobie reke uciac ze jak prezydent skonczy kadencje i go nie wybiora to zasiadzie w radzie nadzorczej Juko

00


mario ~mario (Gość)27.06.2013 23:34

To samo jest u nas w Sulejowie a nawet gorzej bo Gmina podpisał już umowę na odbiór śmieci a mimo to mieszkańcom opłaty nie obniżono. Gmina Sulejów zarobi na śmieciach ponad 1000000 zł kosztem mieszkańców

00


mario ~mario (Gość)27.06.2013 23:40

To samo jest u nas w Sulejowie. U nas nawet gorzej bo Gmina podpisała już umowę na odbiór odpadów a mimo to stawki nie obniżono. Gmina na śmieciach zarobi ponad 1000000 PLN kosztem mieszkańców

00


skandal ~skandal (Gość)28.06.2013 05:58

to zamiast robic cos dla nas by bylo taniej i przyjrzec sie temu co jest zaproponowane to oni glosuja na "NIE" super sprawa!!!

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga28.06.2013 06:00

"lika" napisał(a):
daje sobie reke uciac ze jak prezydent skonczy kadencje i go nie wybiora to zasiadzie w radzie nadzorczej Juko

Ciach... i już nie masz ręki. Zasiądzie, ale prędzej na ul. Wroniej 76-90.

00


Irbis ~Irbis (Gość)28.06.2013 07:46

Cytuję:
Zgodnie z regulaminem ten projekt musi zostać przekazany do zaopiniowania prezydentowi miasta...
Po drugie, ponieważ uchwała podlega publikacji, to jej projekt musi być dostarczony w wersji XML


Czy taki jest NAPRAWDĘ regulamin?
Prezydent rządzi w taki sposób Radą Miasta?
To nie jest samorząd, to jest dyktat!
Radni zajmują się takimi szczegółami jak format XML?
To co robią w urzędzie np. informatycy?
Niby nie ma się co dziwić. Jeśli informatykom urzędu wpisanie deklaracji ma zająć kilka miesięcy, to jakby biedacy wytrzymali tak wielką pracę na co dzień.

00


Polszczyzna! ~Polszczyzna! (Gość)28.06.2013 09:45

Opłaty nie mogą być TAŃSZE. Mogą być NIŻSZE. PROSZĘ PISAĆ PO POLSKU

00


mieszkaniec ul. Zalesickiej. ~mieszkaniec ul. Zalesickiej. (Gość)28.06.2013 13:29

Firma Remondis zabrała swoje pojemniki na śmieci i nie dostarczono innych! W co mam składować sortowane śmieci? Chyba wywiozę je pod urząd miasta bop zgodnie z ustawą właścicielem śmieci jest miasto. Już widzę co będzie się działo w poniedziałek 1.07.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat