metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)26.06.2013 17:33

Chcieliscie chojniaka macie drogie smieci on do tego sie nadaje.

00


guść ~guść (Gość)26.06.2013 18:49

Emocje jak przy zbieraniu porzeczek

00


mieszkaniec  x ~mieszkaniec x (Gość)26.06.2013 19:16

Nie będzie tańszych opłat za odbiór śmieci bo za pół roku okaże się że Juko źle oszacowało cenę wywozu i trzeba będzie dopłacić, i wtedy będzie z czego. A póki co nadwyżka na premię za niby "wyłonienie najniższej oferty i poczynienie oszczędności".

00


ares1 ~ares1 (Gość)26.06.2013 19:21

"Tomasz-SokalskiRadny-RM" napisał(a):
. Dodam jeszcze, że w niektórych przypadkach wystarczy jeden dzień, aby projekt uchwały uzyskał akceptację prezydenta oraz prawników i został autopoprawką wprowadzony pod obrady sesji .


A można jakiś konkretny przykład?!

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)26.06.2013 20:01

"Tomasz-SokalskiRadny-RM" napisał(a):
To prezydent miasta nie dopełnił swojego obowiązku i nie zaopiniował tego projektu (miał na to aż 7 dni).


Cytuję:
O tych pierwszych mówi Anna Tłustwa, kierownik Biura Rady Miasta, o drugich – wiceprezydent Piotrkowa - Adam Karzewnik. - Projekt uchwały powinien wpłynąć na 14 dni przed sesją.


Artykuł wyraźnie wskazuje, że miał o 7 dni za mało. Proszę mi przypomnieć jakie zajął Pan stanowisko pod koniec ubiegłego roku w sprawie listu do premiera na temat ustawy śmieciowej? Zamiast apelować do Tuska należało zająć się stawkami i przetargiem, aby uniknąć dzisiejszych chociażby problemów z odwołaniem w 3 strefie.
http://naszpiotrkow.blogspot.com/

00


broda ~broda (Gość)26.06.2013 20:03

Drogie śmieci.
Drogi budżet.
Drogi dworzec.
Drogi oj...murek.
Drogi projekt biblioteki.
Drogi...
Drogi...
Drogi...
Czy kiedyś to się zmieni?

00


przyjdź i posłuchaj a się przekonasz ~przyjdź i posłuchaj a się przekonasz (Gość)26.06.2013 20:54

"ares1" napisał(a):
A można jakiś konkretny przykład?!


Prosząc o konkretny przykład dajesz świadectwo swojej niewiedzy o tym jak pracuje urząd miasta i radni. Twoja wiedza na temat tego co się dzieje na sesjach i komisjach rady miasta sprowadza się tylko do tego o czym poinformują media. Przyjdź i posłuchaj a uwierzysz. W radzie miasta tak jak w sejmie i senacie decyduje koalicja. Bo ani w piotrkowskiej radzie miasta ani w sejmie grupa trzymająca władzę sama nie ma większości żeby rządzić. A koalicjanci jak zawsze mówią coś za coś. Nie zastanowiłeś się dlaczego radni PiS Masiarek i Gaik oraz radni PO Pencina i Czubała weszli do koalicji? Czytając komentarze autora o nicku"Redaktor Maj" odnoszę wrażenie, że jest to człowiek na etacie urzędującego albo jego poplecznik który się nie załapał ale ma nadzieję.

00


Tomasz Sokalski-Radny RM ~Tomasz Sokalski-Radny RM (Gość)26.06.2013 21:54

"Redaktor-Maj" napisał(a):

Widzę ,ze moje argumenty do Pana nie docierają. Możemy się spotkać i pogadać . Nie ja jestem od tworzenia systemu odbioru odpadów a sztab urzędników i uważam ,że uwagi do mnie tego typu jakie Pan przytacza są nie na miejscu. Ja występuję tu z imienia i nazwiska i nie boje pisać o faktach jakie mają miejsce. A więc proponuję odważna merytoryczna dyskusję ale jak się sobie przedstawimy.

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)27.06.2013 05:40

"Tomasz-SokalskiRadny-RM" napisał(a):
Widzę ,ze moje argumenty do Pana nie docierają. Możemy się spotkać i pogadać . Nie ja jestem od tworzenia systemu odbioru odpadów a sztab urzędników i uważam ,że uwagi do mnie tego typu jakie Pan przytacza są nie na miejscu. Ja występuję tu z imienia i nazwiska i nie boje pisać o faktach jakie mają miejsce. A więc proponuję odważna merytoryczna dyskusję ale jak się sobie przedstawimy.


Wyznaję zasadę, że każdy mieszkaniec Piotrkowa, nawet ten anonimowy ma prawo poznać czemu radny mojego miasta osoba publiczna głosuje tak czy inaczej. Nie uważam abym stosował jakieś uwagi nie na miejscu. Widzę, że ma Pan obawy aby odpowiedzieć na moje pytanie:

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Proszę mi przypomnieć jakie zajął Pan stanowisko pod koniec ubiegłego roku w sprawie listu do premiera na temat ustawy śmieciowej?


Przykro mi z tego powodu, że tak Pan stawia sprawę. Pozdrawiam
http://naszpiotrkow.blogspot.com/

00


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)27.06.2013 07:18

Kochacie Prezydenta ?
POKOCHAJCIE TEŻ PODWYŻKI !!!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat