metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
łos super ktos ~łos super ktos (Gość)24.08.2014 11:33

tak brawo dla frajerów wysyłajcie policji zdjecia niech nas karają mandatami złodzieje .....

01


qq ~qq (Gość)22.08.2014 18:01

Cytuję:
Nagrałeś pirata drogowego? Prześlij film policji!


I będą cię wzywali na policję i na świadka bo nietrudno jest namierzyć kto wysłał taki materiał. Chcą? to niech sobie nagrywają sami za to biorą kasę.

10


Sieeekiera ~Sieeekiera (Gość)21.08.2014 08:39

Jestem za a nawet przeciw a dlaczego? Za bo rozumiem zgłaszanie pijaczków, ewidentnych piratów. Przeciw bo każdy z nas popełnia błędy które stają się małymi wykroczeniami. Ja nie chce państwa konfidenckiego i policyjnego za byle pierdoły. Reasumując tak dla piratów, pijaków czy parkujących z premedytacja na trawnikach i miejscach dla inwalidów. Nie za drobne błędy i przewinienia. Co nie znaczy , że należy osobie takiej po prostu zwrócić uwagę na jej błąd.

63


jjj ~jjj (Gość)21.08.2014 09:00

jeśli ktoś by mnie nagrał i od policji otrzymałabym za to mandat, to w ogóle bym go nie przyjęła. Podstawowe pytanie: czy sprzęt nagrywajacy ma niezbędne atesty i homologację na nagdywanie wykroczeń drogowych? jaką mam pewność, że taki filmik nie został zmanipulowany??? Przecież to irracjonalne...

24


Gosc ~Gosc (Gość)21.08.2014 09:24

"jjj" napisał(a):


Świeta prawda hehe ;p
Policja sobie nie radzi z kierowcami i szuka konfidentow wsrod spoleczenstwa;) Nieladnie ;p

42


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)21.08.2014 09:48

Szukaja donosicieli frajerow jak za komuny ,złap im kierowce pijanego aoni za swoj sukces to uznaja a poźniej sie chcwala jacy to skuteczni są,nie kapowalem na nikogo i tego nie zrobie bo za nikogo roboty w czynie społecznym odwalal nie bede.Wszystkich za pijanych uwazaja .Kiedys ide sobie na peryferiach miasta i widze lezy facet akurat zatrzymala sie policja ,szarpia goscia jak smiecia ,podchodze blisko i zwracam uwage ,ze o psa lepiej dbam niz oni o człowieka ,na to jeden zebym siesie nie wtrącal bo facet sie schlal.Po czym pan sądzi zapytalem i podeszlem k.ekajac przy lezacym ,zalatywało alkoholem delikatnie ale widze ,ze to cukrzyk po objawach ,Panowieie szybko karetke wezwijcie on ma cukrzyce i a w takich wypadkach alkohol czuc wezwali i po chwili lekarz to samo stwierdzil ,tak jest przeszkolona policja nic nie kumają żeby człowiekowi pomóc i wszedzie pijaków tylko widzą

41


agulek ~agulek (Gość)21.08.2014 10:01

Rozumiem, że to również się tyczy policjantów łamiących przepisy? Ich też jak nagram i wyślę będzie OK?

60


piotrkow_tryb ~piotrkow_tryb (Gość)21.08.2014 10:06

Dlaczego cicho w Piotrkowie o śmiertelnym pobiciu chłopaka (ok. 26 lat), którego pogrzeb podobno dziś się odbywa. Czyżby dlatego, że został pobity nie pierwszy już raz, a wśród tych pobić bijącymi są piotrkowscy policjanci?

40


tom ~tom (Gość)21.08.2014 10:36

Zawsze możesz nie przyjąć mandatu iść do sądu powoływać biegłych za których byś później byś zapłacił kilka tysięcy i twoje mądrości by się na tym etapie zakończyły.

"jjj" napisał(a):
jeśli ktoś by mnie nagrał i od policji otrzymałabym za to mandat, to w ogóle bym go nie przyjęła. Podstawowe pytanie: czy sprzęt nagrywajacy ma niezbędne atesty i homologację na nagdywanie wykroczeń drogowych? jaką mam pewność, że taki filmik nie został zmanipulowany??? Przecież to irracjonalne...

22


JP100pro ~JP100pro (Gość)21.08.2014 10:39

Haha niech te policyjne młoty sami wkońcu zaczną coś robić bo jak narazie to poza zatrzymaniami z niewielka iloscia marihuany i kilkoma pobiciami to nic innego nie zrobili . /

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat