metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
romek ~romek (Gość)22.08.2014 09:43

Pani Marta i Jurek To pewnie psiarnia ktura sama namawia do wysylania filmow a sami pewnie tylka nierusza zza biurka na slozbie Zastanuwmy sie muwie oczywiscie otyh co posiadaja prawko czy nigdy sie gdzies niespieszyli w waznej sprawie Jesli my kierowcy sami niebedziemy sie szanowac to wszyscy beda nas jahac po kieszeni

04


łos super ktos ~łos super ktos (Gość)24.08.2014 11:33

tak brawo dla frajerów wysyłajcie policji zdjecia niech nas karają mandatami złodzieje .....

01


qq ~qq (Gość)22.08.2014 18:01

Cytuję:
Nagrałeś pirata drogowego? Prześlij film policji!


I będą cię wzywali na policję i na świadka bo nietrudno jest namierzyć kto wysłał taki materiał. Chcą? to niech sobie nagrywają sami za to biorą kasę.

10


Sieeekiera ~Sieeekiera (Gość)21.08.2014 08:39

Jestem za a nawet przeciw a dlaczego? Za bo rozumiem zgłaszanie pijaczków, ewidentnych piratów. Przeciw bo każdy z nas popełnia błędy które stają się małymi wykroczeniami. Ja nie chce państwa konfidenckiego i policyjnego za byle pierdoły. Reasumując tak dla piratów, pijaków czy parkujących z premedytacja na trawnikach i miejscach dla inwalidów. Nie za drobne błędy i przewinienia. Co nie znaczy , że należy osobie takiej po prostu zwrócić uwagę na jej błąd.

63


jjj ~jjj (Gość)21.08.2014 09:00

jeśli ktoś by mnie nagrał i od policji otrzymałabym za to mandat, to w ogóle bym go nie przyjęła. Podstawowe pytanie: czy sprzęt nagrywajacy ma niezbędne atesty i homologację na nagdywanie wykroczeń drogowych? jaką mam pewność, że taki filmik nie został zmanipulowany??? Przecież to irracjonalne...

24


Gosc ~Gosc (Gość)21.08.2014 09:24

"jjj" napisał(a):


Świeta prawda hehe ;p
Policja sobie nie radzi z kierowcami i szuka konfidentow wsrod spoleczenstwa;) Nieladnie ;p

42


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)21.08.2014 09:48

Szukaja donosicieli frajerow jak za komuny ,złap im kierowce pijanego aoni za swoj sukces to uznaja a poźniej sie chcwala jacy to skuteczni są,nie kapowalem na nikogo i tego nie zrobie bo za nikogo roboty w czynie społecznym odwalal nie bede.Wszystkich za pijanych uwazaja .Kiedys ide sobie na peryferiach miasta i widze lezy facet akurat zatrzymala sie policja ,szarpia goscia jak smiecia ,podchodze blisko i zwracam uwage ,ze o psa lepiej dbam niz oni o człowieka ,na to jeden zebym siesie nie wtrącal bo facet sie schlal.Po czym pan sądzi zapytalem i podeszlem k.ekajac przy lezacym ,zalatywało alkoholem delikatnie ale widze ,ze to cukrzyk po objawach ,Panowieie szybko karetke wezwijcie on ma cukrzyce i a w takich wypadkach alkohol czuc wezwali i po chwili lekarz to samo stwierdzil ,tak jest przeszkolona policja nic nie kumają żeby człowiekowi pomóc i wszedzie pijaków tylko widzą

41


agulek ~agulek (Gość)21.08.2014 10:01

Rozumiem, że to również się tyczy policjantów łamiących przepisy? Ich też jak nagram i wyślę będzie OK?

60


piotrkow_tryb ~piotrkow_tryb (Gość)21.08.2014 10:06

Dlaczego cicho w Piotrkowie o śmiertelnym pobiciu chłopaka (ok. 26 lat), którego pogrzeb podobno dziś się odbywa. Czyżby dlatego, że został pobity nie pierwszy już raz, a wśród tych pobić bijącymi są piotrkowscy policjanci?

40


tom ~tom (Gość)21.08.2014 10:36

Zawsze możesz nie przyjąć mandatu iść do sądu powoływać biegłych za których byś później byś zapłacił kilka tysięcy i twoje mądrości by się na tym etapie zakończyły.

"jjj" napisał(a):
jeśli ktoś by mnie nagrał i od policji otrzymałabym za to mandat, to w ogóle bym go nie przyjęła. Podstawowe pytanie: czy sprzęt nagrywajacy ma niezbędne atesty i homologację na nagdywanie wykroczeń drogowych? jaką mam pewność, że taki filmik nie został zmanipulowany??? Przecież to irracjonalne...

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat