metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
widziałem nie raz ~widziałem nie raz (Gość)21.08.2014 21:11

"Al-Bundy" napisał(a):
Policja powinna świecić przykładem. Publikowanie policjantów łamiących przepisy to bardzo dobry pomysł. Jest tego trochę w internecie, ale nigdy za wiele. Niech też się pilnują, nie są świętymi krowami.


Dokładnie,najciemniej pod latarnią,przykład,pod KMP stoją radiowozy,brak kierowcy ale silnik pracuje,to już jest ewidentne złamanie przepisów.

20


OVK ~OVK (Gość)21.08.2014 21:13

Kiedyś widzialem Mariana Błaszczyńskiego jadącego swoim merolem bez zapiętych pasów.
Marianie,zapinaj pasy!

20


ramzes ~ramzes (Gość)21.08.2014 22:25

W dupe można sobie wsadzic takei filmiki bo sa nagrywane NIELEGALNIE a po drugie sprzetem bez ATESTU ! Po trzecie bez wiedzy osoby nagrywanej ! Pozdro

02


Pietrek Pietrekranga21.08.2014 23:41

"ramzes" napisał(a):
W dupe można sobie wsadzic takei filmiki bo sa nagrywane NIELEGALNIE a po drugie sprzetem bez ATESTU ! Po trzecie bez wiedzy osoby nagrywanej ! Pozdro

Najlepiej nagrywajmy tych co powinni swiecic przykladem a sami czuja sie bezkarni. Policja prosze bardzo

20


Piotrkowianin Piotrkowianinranga22.08.2014 11:00

"OVK" napisał(a):
Kiedyś widzialem Mariana Błaszczyńskiego jadącego swoim merolem bez zapiętych pasów.

Ja też go widziałem bez pasów i w dodatku w czasie jazdy rozmawiał przez komórkę. Nie stać go na zestaw głośnomówiący?

30


Yamroży ~Yamroży (Gość)22.08.2014 12:24

"Piotrkowianin" napisał(a):
Ja też go widziałem bez pasów i w dodatku w czasie jazdy rozmawiał przez komórkę. Nie stać go na zestaw głośnomówiący?


Stać go. Ale jemu wolno. On jest szychą i stoi ponad prawem. Dlatego jeździ bez pasów i rozmawia przez komórkę w czasie kierowania samochodem. Od przestrzegania prawa jest plebs. kary nakładane są na hołotę.

21


romek ~romek (Gość)22.08.2014 09:43

Pani Marta i Jurek To pewnie psiarnia ktura sama namawia do wysylania filmow a sami pewnie tylka nierusza zza biurka na slozbie Zastanuwmy sie muwie oczywiscie otyh co posiadaja prawko czy nigdy sie gdzies niespieszyli w waznej sprawie Jesli my kierowcy sami niebedziemy sie szanowac to wszyscy beda nas jahac po kieszeni

04


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat