metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga03.10.2016 10:05

Mamy Lany Poniedziałek dojdzie nam jeszcze Czarny Poniedziałek a gdyby tak je połączyć byłby Lany Czarny Poniedziałek. Całkowity zakaz aborcji i antykoncepcji to jest to do czego dążą hierarchowie kościelni i państwowi? Czy może są to igrzyska mające na celu odwrócenie uwagi społeczeństwa od kolejnych przekrętów.
Więcej na na http://sklave.manifo.com/aktualnosci

154


chemik ~chemik (Gość)03.10.2016 10:30

Te protesty nic nie dadzą. Rządzący wiedzą lepiej, a głos motłochu drugiego sortu nic dla nich nie znaczy. Pozostaje czekać na wybory i obowiązkowo glosować....
Oczywiście całość jest zasłoną dymną Przed podpisaniem umowy z USA i Kanadą. Ciekawy jestem jak będzie się żyło chłopkom (główny elektorat) po wejściu CETA i TTIP, gdy Kanada i USA zaleją nasz rynek bezcłowymi produktami. Oczywiście taki EPIk ze swymi czterema hektarami, drogim paliwem, produkcją niewiele różniącą się od średniowiecza jest poważnym konkurentem dla potężnych, zmechanizowanych, nastawionych na masową produkcję gospodarstw rolnych, gdzie paliwo jest niedużo droższe od wody. Pozostanie chłopkom robienie rumuńskiej pandy (takie zwierzątko wyciągające rękę i mówiące pan da...).

145


sklave sklaveranga03.10.2016 10:59

PiS stwarza raj dla turystyki aborcyjnej. Policja broni siedziby PiS!
Miliony złotych rocznie dają urzędasom, posłom w Polsce zachodnie kliniki za lobbowanie ustaw zakazujących aborcji. Polski lekarz wykonujący aborcje w Niemczech: To mały, krótki zabieg. . W Polsce zaś klauzula sumienia nie pozwala mu wykonywać takich zabiegów.
Jak wygląda zabieg aborcyjny w Niemczech?
Daje się pacjentce tabletki przygotowawcze, a później wykonuje się zabieg metodą próżniową. Do macicy wprowadza się specjalny podciśnieniowy instrument, który usuwa jej zawartość. Ten zabieg trwa niecałe dwie minuty. Nie widzi się płodu, bo jeszcze go najczęściej nie ma. Pacjentka przychodzi o godzinie 8.00, zostaje przygotowana do zabiegu i w sali operacyjnej dostaje dożylnie dwuminutową narkozę. Po godzinie pacjentka wychodzi do domu. To krótki i bardzo bezpieczny zabieg, bez żadnych następstw.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

88


dziadek ~dziadek (Gość)03.10.2016 11:38

Nawet niebo dzisiaj zapłakało nad polskim Sejmem (starsi panowie, bez macic, i starsze panie, po okresie rozrodczym), który powoli, oczko po oczku, zaciska obrożę na szyi narodu, woła roboczego, aż do utraty tchu. A PIS, wypisz wymaluj dawny PZPR, ochoczo skłóca naród. Tylko nie przeholujcie, Panowie Szlachta, bo może być Wam ciężko.

139


yy ~yy (Gość)03.10.2016 11:34

Było 200 może nawet 300 osób... Piotrków zamieszkuje 77 000, z czego kobiet statystycznie więcej niż połowa tej liczby. Jeżeli dobrze liczę udział w proteście wzięło 0,38 % mieszkańców lub żeby było łatwej pojąć jeden na 256 mieszkańców. Sukces? Ale chyba PISu...

1411


sale ~sale (Gość)03.10.2016 11:53

Byłem na proteście...popieram i będę popierał.

1416


jaroslawkobietyzostaw ~jaroslawkobietyzostaw (Gość)03.10.2016 12:00

Uczestniczyłam.. Jestem z nas dumna :)

1520


Witek ~Witek (Gość)03.10.2016 11:31

Pora na ONR by w końcu w kraju patrioci rządzili a nie post -solidfaruchy bo są tacy sami jak PO i Nowoczesna .Mojego głosu żadna obcja już nie dostanie oprócze tej wymienionej na początku.Temat aborcji to temat zastępczy i pojawia się wtedy akurat gdy ważniejsze sprawy się dzieja a teraz jest właśnie umowa CETA i TTIP i chce się wrzawą aborcyjną wyciszyć ten temat.ten rząd to tacy sami zdrajcy jak poprzednicy bo z tej samej obcji sa czyli solidarności.temat aborxcji ile jest kobiet co usuwają bo chcą bo z tego co wiem dużo wiecej jest poronień które zwane sa aborcją bo tak wpisywane jest w karcie i teraz manipulóje się sztucznie statystykami zakłamując prawde.Kobieta musi miec wybór i dobrowolność co ma zrobić i nie będzie żaden palant czyimś tyłkiem rządził

611


gość ~gość (Gość)03.10.2016 12:07

Niebo płacze nad tym czarnym protestem ? Czarne kojarzy się z....?

36


kto to liczy? ~kto to liczy? (Gość)03.10.2016 11:05

Dwieście... Dobre. Chyba każda osoba była liczona jako dziesięć :)

1416


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat