metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Link ~Link (Gość)07.10.2016 00:22

Sabat czarownic!

1818


Zanzi ~Zanzi (Gość)03.10.2016 14:50

Ale gorący temat na forum :)
A tyle głupich komentarzy w jednym miejscu to dawno nie widziałam ;) Widać, że społeczeństwo się cofa w rozwoju, a do tego niektórzy zadziorni i z klapkami na oczach, jak mały Jarosław :)
Ich nic nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne!

5322


derty ~derty (Gość)05.10.2016 12:53

Mam pytanie do ludzi którzy wrzucają te posty anty wszystkiemu. O czym jest ta ustawa ze na ulice wylegacie ??? Poprosze o to byście to zobaczyli a potem pogadamy ok ??? Kłamstwa ujawnione o aborcji i ustawie Stop Aborcji. Tutaj link który udostępniajcie znajomym


1012


Maja ~Maja (Gość)06.10.2016 07:41

Czy to normalne i logiczne, że za zabicie i znęcanie się nad zwierzęciem grozi kara do 3 lat, a za za zabicie dziecka nienarodzonego nie ?

88


ja456 ~ja456 (Gość)05.10.2016 20:38

poraża mnie intelygencja piotrkowskich wpisów

70


Bundy ~Bundy (Gość)05.10.2016 08:00

Mocno podstarzałe towarzystwo na tym proteście. Panie po 50, z naczelną podstarzałą celebrytką, starsi faceci, młodzieży garstka, zaciągniętej przez nawiedzonych rodziców...Pewnie ci sami mieli doświadczenia z aborcją w PRL i przyszli powspominać dobre czasy.... A w niedziele pójdą do kościoła. Żałosne towarzystwo...

1714


EXPERTS ~EXPERTS (Gość)04.10.2016 19:26

Piotrków - jakieś 70 tys. mieszkańców.
Powiat piotrkowski - pi razy drzwi około 90 tys. mieszkańców.
Na manifestację w obronie kobiet przychodzi około 200 osób - czyli zawrotne 0,00125% całego naszego lokalnego społeczeństwa. Porażająca frekwencja :D
Klasyczne bicie piany i tyle. Normalnych ludzi to nie interesuje.
Więcej osób przychodzi w sobotę na mecz Startu Niechcice albo na niedzielną sumę w kościele w Mierzynie.

2612


chemik ~chemik (Gość)04.10.2016 14:26

Śmieszne jest uruchomienie ustawy antyaborcyjnej w chwili podpisywania umowy z USA i Kanadą. Położy ona na łopatki polskie rolnictwo (może to i lepiej - ceny produktów rolnych spadną, a ciemnota dostanie to, na co zasłużyła). Oczywiście co najważniejsze - umowa musi przejść cichutko, żeby motłoch się nie dowiedział. Potem obciąży się tym Unię, Tuska, Putina i kogo tylko się da.
Z ustawy aborcyjnej Prezes już się delikatnie wycofuje (próba sił nie wypadła pomyślnie - można się przejechać i zakończyć wcześniej rządy) - to nie on, to ta nieodpowiedzialna skrajna prawica....
Mam nadzieję, że przy najbliższych wyborach pamięć wyborców nie zawiedzie.....

145


wątpiąca ~wątpiąca (Gość)05.10.2016 00:34

Ostrowski jest w ciąży? Czy raczej brak rozumu mu ciąży?

195


piotrkowianin1 ~piotrkowianin1 (Gość)03.10.2016 16:35

Lans komuchów. Jeszcze powołują się na poparcie totalitarnego Wietnamu. Totalna żenada. Dobrze, że tego towarzystwa nie ma już w Sejmie.

2510


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat