metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
emerytka ~emerytka (Gość)03.10.2016 14:22

Każdy za swoje grzechy odpowie sam. Nie jestem za aborcją na życzenie. Każdy rozsądny człowiek niech si ę zastanowi jeśli znalazłby się w takiej sytuacji,jeśli musiałby urodzić dziecko poczęte z gwałtu. Lub dziecko bardzo chore,które liczy się w łonie matki. Póżniej rodzice zostają sami ze swoimi problemami.Kobieta ,która poroni nie z własnej woli ,będzie musiała tłumaczyć się przed prokuratorem.Do czego to zmierza?

192


Ładnie ~Ładnie (Gość)03.10.2016 14:25

Ostrowski znowu z czerwonymi książeczkami.

114


... ~... (Gość)03.10.2016 14:35

Nie wiem o co chodzi?? Piękne zdrowe dziecko tylko pozazdrościć:) Teraz zapoznaj sie z taka chorobą jak zespół Patau i zacznij sie wypowiadać.

90


tatto uaż ~tatto uaż (Gość)03.10.2016 14:43

PECOŁ masz racje twoje ciało twoja sprawa, popatrz na siebie jak ty wyglądasz zanim staniesz w obronie swojego ciała. Buahahhaaa.

12


Lady ~Lady (Gość)03.10.2016 11:22

Brawo dla kobiet,które mimo paskudnej aury poszły manifestować w imieniu tych które dzisiaj nie mogły (np.ja:)).Całym sercem byłam z wami i popieram.Robimy to dla nas,naszych dzieci i całej reszty pokoleń.

3017


Ropucha Ropucharanga03.10.2016 14:36

Ja dalej uwierzyć nie mogę, że 80% ludzi na forum nie wie, na jaki temat był protest! To jest tak smutne, że aż śmieszne. Tu się broni ustawy, a nie legalizacji aborcji! Przez 16 lat nikt jej nie negował, i była cisza jak makiem zasiał, teraz banda idiotów broni prawa do życia, nie wiedząc o co tak naprawdę chodzi.Wstyd! Wstyd!! wstyd!!!! Jeśli ja żyje w społeczeństwie które nie potrafi czytać ze zrozumieniem, to jestem w stanie poprzeć całkowita legalizacje aborcji, bo w przypadkach upośledzenia intelektualnego trzeba pomóc selekcji naturalnej!

174


Mateusz ~Mateusz (Gość)03.10.2016 13:14

Po 500 stów i więcej biegniecie a jak będzie legalna aborcja to nic nie dostaniecie. Schetyna za rządów PO sprzeciwiał się 500+ i mówił, że nie ma na to kasy w budżecie państwa. A Teraz dokładnie wczoraj powiedział, że jak wrócą do władzy to 500+ będzie się należało też samotnym matkom. Jaka zmienność poglądów! Nie ma i nie będzie zgody na aborcję na każdym rogu na życzenie. Jak nie potraficie się kopulować to tego nie róbcie.

1111


muzykant ~muzykant (Gość)03.10.2016 15:06

Sekta pisowska ucho i nieudacznik na porodówkeUcho czy zaprowadzisz nastepny raz corke na skrobanke?

04


Kob ~Kob (Gość)03.10.2016 15:10

SLD się podpięło to akcja społeczna nie partyjna. Stop manipulacji

62


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat