metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kościelna ~Kościelna (Gość)03.10.2016 12:56

Nie widzę tam lokalnej "Czarnej Madonny" Maryśki W. z Klubu GP...

65


SZERYF ~SZERYF (Gość)03.10.2016 11:59

To nie PIS buntuje Polaków tylko P.O i Nowoczesna . Cały czas naskakując na pis nie pozwalając im rządzić . dajcie im trochę luzu . Jak PO rządziała pis się nie wciskał .... nie wciągali w nasze państwowe sprawy innych państw cy też komisi europejskiej . a co do aborcji to świństwo zabijać bezbronne dzieci ,matki dobrze wiedziały skąd się biorą . wystarczyło się zabezpieczać nie nie teraz płakać nad wylanym mlekiem i dokonywać aborcji.

1921


kobieta! ~kobieta! (Gość)03.10.2016 10:31

Przejeżdżałam obok i 200 osób tam nie widziałam!Cóż za propaganda! Czemu winą za całe 'zło' obarczamy Jarosława? Dlatego w tym nie uczestniczyłam mimo tego iż uważam że aborcja powinna być legalna!Nie będę dawała sobą manipulować i nie dam się wciągnąć w te gierki poliyczne. Ta ustawa nie przejdzie ale niestety żyjemy w kraju KATOLICKIM i to są koszty jakie musimy ponieść.Mimo wszystko wole żyć w Polsce niż muzułmańskiej Francji czy 'tolerancyjnej' Anglii gdzie na każdym rogu rasiści łypią na obcokrajowców !!! A nawet jesli ta ustawa przejdzie to nic to nie zmieni ABORCJA BYŁA JEST I BĘDZIE!

1726


gość ~gość (Gość)03.10.2016 13:17

Czytam te komentarze i tak myślę, że ten Jarek to ma głowę i wszystkimi steruje każdym urzędnikiem, każdym politykiem, ustawy pisze, nawet tą o tej aborcji. Wszystko jemu przypisuj.ą. Bóg jaki czy co ?

123


Świadomość ~Świadomość (Gość)03.10.2016 13:28

Uważam, że pigułki antykoncepcyjne jak i aborcja powinny być ogólnodostępne. Każdy ma swoje sumienie. Osądzać może tylko Pan Bóg. Problem dotyczy głównie kobiet, bo to one zmagają się z tym problemem bezpośrednio. A dziwnym trafem mężczyzn problem poruszył:) Nauczcie się Panowie panować nad własnym popędem i nauczcie się korzystać prawidłowo z antykoncepcji i problem aborcji częściowo się rozwiąże.

174


Ropucha Ropucharanga03.10.2016 12:58

SZERYF wiem, że z idiotami się nie dyskutuje, ale bardzo współczuje Twojej Matce i ewentualnie córce, mieć świadomość że ktoś żyje swobodnie bez mózgu musi być przytłaczająca. Szkoda mi Was wszystkich. Ciebie, Mateuszów, Januszów i innych Bogdanów, bo żeby się wypowiadać, trzeba mieć troszkę pojęcia o otaczającym świecie. Tkwicie gdzieś między parafią a krzyżem pod pałacem prezydenckim. Dla dobra ludzkości- takich jak Wy powinno się wykluczać z prawa głosu.

187


s ~s (Gość)03.10.2016 13:28

A lewactwo tak dużo mówi o tolerancji, mówią, że ludzie zespołem downa są tacy sami jak inni, a jednocześnie chcę ich zabijać. 90% aborcji to zabijanie dzieci z zespołem downa, czy na tym polega ten nasz postęp cywilizacyjny? No chyba nie, bo to raczej uwstecznienie, brak człowieczeństwa. To może jak ktoś ulegnie wypadkowi i nie będzie miał nogi też wstrzyknąć truciznę? Przecież trzeba będzie się nim opiekować i tracić czas.
Mało tego lewactwo chce mieć wybór czy chce zabić też zdrowe dziecko, tylko dlatego, że jakaś cizia zapomniała się zabezpieczyć.

1311


qqq ~qqq (Gość)03.10.2016 13:40

Nie ma to zadnego znaczenia to cale zamieszanie. Polki i tak beda pozbywac sie niechcianych ciaz jezeli tylko maja na to ochote w internecie takich ogloszen jest mnostwo , dziala elegancko , w domowym zaciszu , bez rozglosu , bez lekarzy , bez ryzyka do 8 -12 tygodni :) Albo prosciej w Niemczech sprzedaja odpowiednik Mizoprostol +Ru486 w kazdej aptece ( wystarczy sie przejechac ), Ostatnio nawet dawali za friko test ciazowy :) Dla zainteresowanych prosty szybko wyszukany link http://www.oglaszamy24.pl/szukaj/ogloszenia/ru-486-misoprostol-sprzedam

41


Kolejorz ~Kolejorz (Gość)03.10.2016 10:52

Jest i Gocha najbardziej znana piotrkowska celebrytka

133


Oo ~Oo (Gość)03.10.2016 14:01

Komuniści znowu w natarciu.

1310


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat