metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ok ~ok (Gość)12.11.2014 13:36

Ja z trojga wolę obecnego wójta. Kontrkandydaci jeszcze gorsi. Może za 4 lata wystartuje lepszy kandydat.

56


spoko ~spoko (Gość)12.11.2014 12:57

Twierdzę ,że od rozwiązywania bieżących problemów mieszkańców gminy są radni,a jeśli jest inaczej,to jakie jest ich zadanie.Zakładając,że zostanie wybrany nowy wójt, to czekać nie będzie trzeba długo jeśli się któremuś z Was sprzeciwi to komentarze będą takie same,a może i gorsze w stosunku do jego osoby.Taki to już kraj, że tylko wszyscy widzą to co inny robi źle,lecz im samym wszystko wychodzi najlepiej.Ogarnijcie się ludzie i poszukajcie swojej recepty na udane życie by przeżyć je w miłości,przyjaźni i pokoju.

50


kachna ~kachna (Gość)12.11.2014 10:28

[Śmieszne, ale odnoszę wrażenie,że większość z tych negatywnych komentarzy pisze niestety ta sama osoba-jednym słowem dobra i sprawdzona komunistyczna propaganda nadal w cenie!...]
Ja natomiast mam wrażenie, że negatywne komentarze piszą po prostu mieszkańcy gminy wkurzeni na urzędników przez których nieudolność, lenistwo bądź bezmyślność, bieżące problemy mieszkańców nie są rozwiązywane. Udział w wyborach to najlepszy sposób żeby podziękować naszym włodarzom za wszystkie błędy, zaniechania i głupoty. Jak wyląduje taki jeden z drugim na bezrobociu będzie miał więcej czasu żeby przyjrzeć się z bliska problemom zwykłych ludzi. Pozdrawiam.

40


rad ~rad (Gość)12.11.2014 09:35

Wójt chce decydować nie tylko w gminie ale też w powiecie wystawił na listy kandydatów na radnych, pana z urzędu gminy i panią z domu kultury, ale są to wskazania błędne (pan mieszka niby w Rozprzy, a pani z gok w Piotrkowie a radni powinni mieszkać na terenie gminy)

21


mała Mi ~mała Mi (Gość)12.11.2014 08:55

Śmieszne, ale odnoszę wrażenie,że większość z tych negatywnych komentarzy pisze niestety ta sama osoba-jednym słowem dobra i sprawdzona komunistyczna propaganda nadal w cenie!Jeśli chodzi o wybory na wójta swój głos oddać na Panią,która kiedyś miała dość długą przygodę z kulturą,i nic z tego dobrego nie wyszło.Kandydat z PSL to tylko marionetka w rękach zielonych.I tak z dwojga złego wolę tym razem bez zmian, jednocześnie mając nadzieję,że za cztery lata znajdzie się odpowiednia osoba na to stanowisko.

34


farmer z WK ~farmer z WK (Gość)02.11.2014 09:29

Z zasady tłumaczy się winny . Coś mi tu śmierdzi; Myślę ,że wizja banicji powoduje czyszczenie urzędu.

43


lot ~lot (Gość)02.11.2014 10:08

Ładnie lukrowany artykuł tyle, że mi brakło odpowiedzi na pytanie, które pewnie też nurtuje Aeroklub otóż: co w momencie gdy lotnisko zostałoby rozbudowane lub chciałoby się rozbudować?
Decyzja dotyczy bezpieczeństwa i tyle. Nic nie mówi ona o ewentualnej rozbudowie lotniska.
Przecież być może kiedyś do tego by mogło dojść, a rozumiem, że wójt decyzją i starostwo klepnięciem taki plan rozwoju skutecznie zablokowali na wieki wieków Amen.

94


działkowiec ~działkowiec (Gość)02.11.2014 10:39

Tłumaczą się winni?
A miałem kupić działkę w gminie Wola Krzysztoporska. Kupię w innej gminie. Bo jakoś osoba wójta Woli K. przyprawia mnie o ....

84


P51 ~P51 (Gość)02.11.2014 11:06

Trochę mi to przypomina wykupywanie nieużytków za bezcen przez osoby,które już wiedzą,że za rok-dwa te grunty będą wykupywane pod budowę drogi. Według prawa są czyści jak łza-wszak oficjalnie to są tylko nieużytki, a o budowie drogi oficjalnie nic nie wiadomo...
Podobnie i tutaj - lotnisko jest na razie aeroklubowe i być może wiatrak 3,5 km od progu pasa niczemu nie przeszkadza... ( choć każdy,kto wie cokolwiek o lataniu będzie miał watpliwości). Ale rozbudowa lotniska,jego porzystosowanie dla większych samolotów,które będą przewozić towary, a nie tylko służyć sportowi i radości latania, będzie niemożliwa...
Trochę tu zalatuje hipokyzją i butą...

82


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)02.11.2014 11:08

Ż adna decyzja wójta nie jest zgodna z prawem gdyz nie ma przepisow uchwalonych odnosnie lokalizacji wiatraków jak też przepisów odnosnie uwarunkowań srodowiskowych do tych budowli .Wladze wydaja pozwolenia na budowe turbin w oparciu o przepisy które nie istnieją i to jest lamanie prawa .Polska to kraj bezprawia i ktos ma w tym swój interes by takiego prawa nie uchwalać.Wszystkie pozwolenia sa obarczone koubcja wladz gminnych i radnych tak to wyglada ,urzednicy i radni dostaja prezenty a wiec sa w jakis sposob korumpowani by podjeli przychylne decyzje i to sie dzieje .Firmy zainteresowane budowa wiatraków fundója radnym wycieczke i zwiedzanie farm wiatrowych suto zakrapianych tak jak to bylo w Wolborzu gdzie delegacja gościla z małopolski caly autokar za co zaplacila firma ainteresowana budowa wiatrakow w małopolsce.Pora z ta patologia skończyć wreszcie bo nikt nie liczy sie z mieszkańcami ,ze to bedzie im szkodzic bo za blisko wiatrak stanie ,ważniejsze sa zyski a nie zdrowie mieszkańców

51


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat