metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Wolak ~Wolak (Gość)03.11.2014 13:39

Ja na tego wójta na 100% nie zagłosuję!!!

61


oko ~oko (Gość)03.11.2014 13:49

wójt w ostatnich latach wiele w gminie zrobił ale zapomniał o "picu" inni kandydaci nic nie zrobili tylko "pic o bajeranctwo" PSL i SLD chce wszystko zagarnąć a sami tylko "pic"

32


zaWojtem ~zaWojtem (Gość)04.11.2014 02:27

popieram przedmówcę, wójt bardzo dużo zrobił w ostatnich latach, natomiast pociotki które teraz chcą przyjść na gotowe, jestem za obeznym wójtem

35


derty ~derty (Gość)04.11.2014 10:10

PSL to tylko obiecanki cacanki i własny interes a Drozdek często powtarza, że powiat jest niepotrzebny, że gminie przeszkadza ale sam wystawił swoich pracowników do kandydowania do powiatu (pan z gminy i pani z gok) ale trafił kulą w płot bo jego kandydaci mieszkają w Piotrkowie a radny powinien mieszkać na terenie gminy.

30


wolanka ~wolanka (Gość)04.11.2014 15:23

kandydaci z Woli czują się chyba zagrożeni, jeśli tak to dlaczego ich tylu startuje ? Czy nie umieli się dogadać ?

20


Nie dla obecnego Wójta ~Nie dla obecnego Wójta (Gość)06.11.2014 13:09

Przykre jest to, że obecny Wójt kiepsko reprezentuje naszą Gminę w regionie. W mojej pracy spotykam się z wieloma osobami z różnych branży i często słyszę, że nasz UG jest specyficzny. Długo czeka się tu na załatwienie prostych spraw, pracownicy są niekompetentni. Wójt szczyci się tym, że pozbył się osób, które źle (oczywiście jedynie według jego opinii)pracowały i zastąpił je wyszkoloną kadrą. To, że ktoś skończył studia, nie znaczy, że jakąś wiedzę posiada i mówię tu o młodych, niedoświadczonych pracownikach UG. Jakiś czas temu miałam okazję odwiedzić Gminę i przykro patrzy się na w obecnych czasach na taki bałagan w sekretariacie. Większość osób swoje pierwsze kroki kieruje własnie tam. Obraz nędzy i rozpaczy. Bałagan na biurkach, brudne drzwi, ogólny nieład. Ale czego można oczekiwać od takiego "gospodarza"?
LUDZIE CZAS NA ZMIANY!!! 16.11.2014 ZAPRASZAM NA WYBORY

111


Miś ~Miś (Gość)05.11.2014 17:17

macie rację dużo zrobił dla gminy, ale jeszcze więcej z p...... porażka, ludzie opamiętajcie sie w końcu, na 100% nie będę głosować na Wójta

40


mam dość ~mam dość (Gość)06.11.2014 08:55

źle zrobiona kanalizacja; drogi nieprzejezdne: albo zasypane śniegiem, albo po deszczach woda nie ma gdzie spływać, albo dziury; szkoły polikwidowane - w wolskiej tak dużo, że dzieciaki ćwiczą na korytarzach; orliki stoją puste; domy ludowe (nie wszystkie ale w większości)używane raz do roku; gmina Wola jest najbardziej zadłużoną gminą w powiecie; więc może trzeba powiedzieć DOŚĆ!!! i Panu Wójtowi podziękować

81


MIESZKANKA GMINY ~MIESZKANKA GMINY (Gość)06.11.2014 10:47

Czyli wójt znów nie winny ??? jak zawsze wina innych do błędu nigdy sie nie przyzna.
Drodzy mieszkańcy naszej gminy APELUJĘ DO WAS zmieńmy już nasze władze One już się wypaliły, czas dać innym szansę z nowymi poimysłami

62


komentarz ~komentarz (Gość)07.11.2014 10:28

"zaWojtem" napisał(a):


i vive versa. Obecny Wójt też przyszedł na gotowe. Za kadencji Wójta Kazuba na terenie Gminy pojawili się inwestorzy, którzy dzięki dogadaniu się z wtedy rządzącymi postanowili zainwestować na terenie naszej Gminy a nie np w Gminie Moszczenica. Drozdek czerpie profity z ich dobrych decyzji. Gdyby "panujący" nam od 12 lat wójt zaczął od początku swojej kadencji korzystać z dotacji z UE, z których w tamtych czasach można było pozyskać grube miliony, to w Gminie mógłby zrobić dużo więcej dobrego. Ale wspominając jego słowa z początku kadencji "Unia Wam do"- czego można się było po nim spodziewać?!?!?

60


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat