metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Karol ~Karol (Gość)18.10.2015 20:12

Mam pytanie czy kiedy wójt wydawał decyzje o warunkach zabudowy dla wiatraka w pobliżu był już jakiś wiatrak? jeśli nie to na jakiej podstawie oprał swoją decyzje nawiązującej do istniejącej zabudowy?

20


ok ~ok (Gość)12.11.2014 13:36

Ja z trojga wolę obecnego wójta. Kontrkandydaci jeszcze gorsi. Może za 4 lata wystartuje lepszy kandydat.

56


spoko ~spoko (Gość)12.11.2014 12:57

Twierdzę ,że od rozwiązywania bieżących problemów mieszkańców gminy są radni,a jeśli jest inaczej,to jakie jest ich zadanie.Zakładając,że zostanie wybrany nowy wójt, to czekać nie będzie trzeba długo jeśli się któremuś z Was sprzeciwi to komentarze będą takie same,a może i gorsze w stosunku do jego osoby.Taki to już kraj, że tylko wszyscy widzą to co inny robi źle,lecz im samym wszystko wychodzi najlepiej.Ogarnijcie się ludzie i poszukajcie swojej recepty na udane życie by przeżyć je w miłości,przyjaźni i pokoju.

50


kachna ~kachna (Gość)12.11.2014 10:28

[Śmieszne, ale odnoszę wrażenie,że większość z tych negatywnych komentarzy pisze niestety ta sama osoba-jednym słowem dobra i sprawdzona komunistyczna propaganda nadal w cenie!...]
Ja natomiast mam wrażenie, że negatywne komentarze piszą po prostu mieszkańcy gminy wkurzeni na urzędników przez których nieudolność, lenistwo bądź bezmyślność, bieżące problemy mieszkańców nie są rozwiązywane. Udział w wyborach to najlepszy sposób żeby podziękować naszym włodarzom za wszystkie błędy, zaniechania i głupoty. Jak wyląduje taki jeden z drugim na bezrobociu będzie miał więcej czasu żeby przyjrzeć się z bliska problemom zwykłych ludzi. Pozdrawiam.

40


rad ~rad (Gość)12.11.2014 09:35

Wójt chce decydować nie tylko w gminie ale też w powiecie wystawił na listy kandydatów na radnych, pana z urzędu gminy i panią z domu kultury, ale są to wskazania błędne (pan mieszka niby w Rozprzy, a pani z gok w Piotrkowie a radni powinni mieszkać na terenie gminy)

21


mała Mi ~mała Mi (Gość)12.11.2014 08:55

Śmieszne, ale odnoszę wrażenie,że większość z tych negatywnych komentarzy pisze niestety ta sama osoba-jednym słowem dobra i sprawdzona komunistyczna propaganda nadal w cenie!Jeśli chodzi o wybory na wójta swój głos oddać na Panią,która kiedyś miała dość długą przygodę z kulturą,i nic z tego dobrego nie wyszło.Kandydat z PSL to tylko marionetka w rękach zielonych.I tak z dwojga złego wolę tym razem bez zmian, jednocześnie mając nadzieję,że za cztery lata znajdzie się odpowiednia osoba na to stanowisko.

34


farmer z WK ~farmer z WK (Gość)02.11.2014 09:29

Z zasady tłumaczy się winny . Coś mi tu śmierdzi; Myślę ,że wizja banicji powoduje czyszczenie urzędu.

43


lot ~lot (Gość)02.11.2014 10:08

Ładnie lukrowany artykuł tyle, że mi brakło odpowiedzi na pytanie, które pewnie też nurtuje Aeroklub otóż: co w momencie gdy lotnisko zostałoby rozbudowane lub chciałoby się rozbudować?
Decyzja dotyczy bezpieczeństwa i tyle. Nic nie mówi ona o ewentualnej rozbudowie lotniska.
Przecież być może kiedyś do tego by mogło dojść, a rozumiem, że wójt decyzją i starostwo klepnięciem taki plan rozwoju skutecznie zablokowali na wieki wieków Amen.

94


działkowiec ~działkowiec (Gość)02.11.2014 10:39

Tłumaczą się winni?
A miałem kupić działkę w gminie Wola Krzysztoporska. Kupię w innej gminie. Bo jakoś osoba wójta Woli K. przyprawia mnie o ....

84


P51 ~P51 (Gość)02.11.2014 11:06

Trochę mi to przypomina wykupywanie nieużytków za bezcen przez osoby,które już wiedzą,że za rok-dwa te grunty będą wykupywane pod budowę drogi. Według prawa są czyści jak łza-wszak oficjalnie to są tylko nieużytki, a o budowie drogi oficjalnie nic nie wiadomo...
Podobnie i tutaj - lotnisko jest na razie aeroklubowe i być może wiatrak 3,5 km od progu pasa niczemu nie przeszkadza... ( choć każdy,kto wie cokolwiek o lataniu będzie miał watpliwości). Ale rozbudowa lotniska,jego porzystosowanie dla większych samolotów,które będą przewozić towary, a nie tylko służyć sportowi i radości latania, będzie niemożliwa...
Trochę tu zalatuje hipokyzją i butą...

82


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat