metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
plywak ~plywak (Gość)23.06.2013 08:46

"luq" napisał(a):


acha tzn po 24 jestesmy juz bezpieczni?

00


smutny pawel ~smutny pawel (Gość)23.06.2013 08:54

mi tez sie utpil kolega 3 lata temu...plywal dobrze nawet bardzo dobrze ...nikt niewie co mu jest pisane. ktos napisal ze po24 czerwca dopiero wchodzi do wody ,o co w tym chodzi ?? to chyba jakis zabobon bo to w niczym nie pomoze .w lato tez sa utoniecia.

00


piotrk ~piotrk (Gość)23.06.2013 09:12

po co komu wiedzieć gdzie chodził do szkoły,jak się nazywał i gdzie mieszkał,szkoda chłopaka.Współczucia dla jego rodziny

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga23.06.2013 09:23

"mati" napisał(a):
Kurde był spoko gość, dlaczego los tak sprawił [*] :(

Nie los, tylko głupota i lekceważenie podstawowych zasad bezpieczeństwa - nie wchodzi się do wody zaraz po zjedzeniu posiłku. Nic tych dzieci teraz w szkołach nie uczą? Wczoraj w telegazecie czytałem o porażeniu przez piorun dwóch 15-latek gdzieś koło Lublina. Dziewczyny te wracały podczas burzy do domu i szły obok torów kolejowych.

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)23.06.2013 10:04

"Szopen" napisał(a):
to nie jest kąpielisko w tych Cieszanowicach! To jest zbiornik retencyjny do, którego rolnicy wyrzucają martwe świnie na przykład.Skąd wiem? Mieszkam w tej gminie.


Dopłaty też niech wyrzucą do zbiornika.
http://naszpiotrkow.blogspot.com/

00


świadek ~świadek (Gość)23.06.2013 10:15

"gosc" napisał(a):


jak mieliśmy reagować jak wołanie tego chłoapaka, który siedział na materacu obok całego zdarzenia gdzie chłopak tonął krzyczał "ej chłopaki nie róbcie sobie jaj " zamiast "ludzie ratunku on się topi! " . Wszyscy którzy tam stali myśleli , że sobie tylko żartują !

00


sprzedam fiata ~sprzedam fiata (Gość)23.06.2013 10:25

"Szopen" napisał(a):


Szopen nie pisz głupot. Też mieszkam niedaleko a jakoś martwej świnki czy innych nigdy nie widziałem, żeby tam pływały.

00


kolega zmarłego ~kolega zmarłego (Gość)23.06.2013 11:04

to wszystko działo się zbyt wolno.. ta pomoc i wszystko

00


emma ~emma (Gość)23.06.2013 11:27

"piotrk" napisał(a):


po to zeby to moze nasz znajomy[*]

00


yyyyyy ~yyyyyy (Gość)23.06.2013 11:33

możę ktoś doceni teraz pracę ratowników na pływalniach i kąpieliskach. Odpowiedzialna to praca i życie ludzkie często w ich rękach... ale... Dodam tak dla informacji, że w Piotrkowie niedocenia się ratowników i daje im się zarobki ok najniższej krajowej i są najgorzej opłacani w woj. Łódzkim Dużo by jeszcze pisać ale wystarczy

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat