Osoby chore są z gminy Sulejów. Info podał Burmistrz Sulejowa na stronie urzędu:
http://www.sulejow.pl/koronawirus-w-gminie-sulejow/
Ludzie sami powinniśmy się zorganizować ci co są na kwaranyannach i ci co już wiedzą że są zainfekowani powinni na jakiejś stronie typu fb pisać kim są nikt inny nie udzieli nam takich info
To jest na zasadzie że - chcę wam powiedzieć ale nie mogę. Powinno być wyraźnie powiedziane kto aby reszta ludzi mogła uniknąć zarażenia wrazie gdyby chory nie przestrzegał kwarantanny. A nasi przywódcy chcą zjeść ciastko czy mieć ciastko ?
Już niedługo będzie można spacerować całymi rodzinami - 11 maja wirus nie będzie atakował - nie ogladacie TVP ?
To było nie uniknione ale władze powinny chociaż podać w jakiej miejscowości w naszej gminie te przypadki.
Jedna w tych chwilówkach,łażą do ludzi,żaden wirus im nie straszny.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!