metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Mateo ~Mateo (Gość)23.02.2016 15:10

IPN ma dużo roboty, bo każdy chce wiedzieć, kto z sąsiadów, przyjaciół jest (nie był) Judaszem.

42


mąż swojej żony ~mąż swojej żony (Gość)23.02.2016 15:13

A moja żona mówi, że Wałęsie należy się status poszkodowanego, bo SB nie wypłaciła Mu należności za ostatni donos. Hmm... W takim przypadku... Ona chyba ma rację.

171


ol ~ol (Gość)23.02.2016 17:16

Ta Pani jest przy korycie przeszło 20 lat pytam CO ONA ZROBIŁA DLA PIOTRKOWA ????? I OKOLIC ???????????? Nawet droga S8 mineła Piotrków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

193


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)23.02.2016 17:22

Gdyby był czysty, to nie obalałby nocą rządu i do lustracji by doszło. Bardzo mu widocznie zależało, by nie wyszło na jaw, kto jest kim. Bolek i koniec, do tego cienki. Bohater na mitach wylansowany.

185


??? ~??? (Gość)23.02.2016 17:36

"Niezależnie od wszystkiego dla mnie Wałęsa był bohaterem tamtych czasów i będzie nim."
No to na co Ty czekasz?

54


Antoni ~Antoni (Gość)23.02.2016 17:58

Błąd 404. TVP usuwa nieprawomyślną opinię grafologa-Dobra zmiana PISLAMSKA - motłoch ma wiedzieć tylko to co PAN rzeknie!-http://natemat.pl/172371,blad-404-tvp-usuwa-nieprawomyslna-opinie-grafologa

510


mózg,,, ~mózg,,, (Gość)23.02.2016 19:03

a ja radzę ci wracać do służby zdrowia bo marna twoja polityka jest a koryta się trzymasz

113


S.z. ~S.z. (Gość)23.02.2016 19:33

Niech ta pożal się Pani poseł zajmie się sprawami w naszym rejonie np. Głupim pomysłem przeniesienia oddziałów z SSW do PZOZ-U.

114


Grzes ~Grzes (Gość)23.02.2016 19:56

Takieg podziału Polaków nigdy nie było Ro co Wałęsa złączył Sku....l Kaczyński i jego sekta rozwalili w 100 dni Brawo

712


sklave sklaveranga23.02.2016 05:56

Panowie z Solidarności tak w Magdalence balowali że to co komuniści chcieli Oni podpisywali.
Bolek powinien to załatwić tak jak Korwin Mikke dać z liścia Pchle Szachrajce.
Dziś po latach okazuje się że tylko Macierewicz i Kaczyńscy mają nieskazitelne życiorysy.
Dziwne to bo bardzo dobrze pamiętam te czasy reżimu komunistycznego kiedy to każdy awans zawodowy czy przydział mieszkania kupionego za własne pieniądze rekomendowała PZPR.
Zamordowano Geremka, Blidę, Leppera, 96 osób w Smoleńsku, skompromitowano Olszewskiego, Cimoszewicza teraz chcą ośmieszyć Wałęsę. W jakim celu? By prorok Naczelnik napawał się pełnią władzy i był sztucznie podtrzymywany przy życiu tak jak kolega tatusia Breżniew.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

1117


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat