metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
VIP VIPranga15.07.2014 10:42

@Piotrkowianin - Nie żartuj z poważnych tematów. W Polsce są co najmniej 3 ośrodki, które pomagają parom bezdzietnym mieć dziecko. Naturalnymi metodami. Poszukaj. I nie są to jacyś znachorzy itp. tylko normalni lekarze. No ale o tym się nie mówi, bo lepiej trzepać kasę za in vitro.
Pozdrawiam

25


ptb27 ~ptb27 (Gość)31.07.2014 19:31

Niech go duzo mniej karmia,schudnie,nie bedzie mial tyle sily :)Nie pozdrawiam hejterow ktorzy beda ganic moj komentarz,poniewaz mam inny swiatopoglad ;)

410


bbb ~bbb (Gość)13.07.2014 09:44

Świetny artykuł. Historia tragiczna. Podziwiam rodziców tego chłopca i życze wytwałości.

271


skrobanka+eutanazja ~skrobanka+eutanazja (Gość)13.07.2014 10:02

A co za problem zastosować spóźnioną tzw.ABORCJĘ albo wczesną tzw.EUTANAZJĘ czyli ZAMORDOWANIE CZŁOWIEKA chorego, niedołężnego, z kłopotami i po problemie. Przecież do tego się sprowadzają te podobno "HUMANITARNE" czyny. Oczywiście jest to sarkazm. Bardzo współczuję tym ludziom. A może zachodzi tu opętanie przez diabła i należałoby skorzystać z pomocy księdza=egzorcysty? Jeżeli nie pomagają leki....???? Dziwię się, że NFZ nie jest w stanie sfinansować tej operacji neurologicznej? Ma ta operacja być eksperymentem medycznym, to w Polsce nie ma instytutów i klinik czy fiem medycznych, które na tego rodzaju eksperymenty mają fundusze? Bardzo dziwne to jest i oburzające. Gdzie Wojewódzki Konsultant do spraw neurologicznych i psychiatrycznych, który mógłby pokierować i pomóc w tym problemie? Gdzie Akademie i Uniwersytet medyczne, które takimi sprawami powinny się zajmować i mają na to forsę? To Rodzice zostali z problemem, a gdzie władze wszelkich specjalności i szczebli, które w takich wypadkach powinny pomóc, to ich prawny obowiązek. Moim zdaniem ten młocy ciężko upośledzony człowiek powinien być jakieś z 5, z 10 lat temu otoczony opieką przez specjalistów i finanse powinien znaleźć na to Min.Zdrowia oraz senatorowie i posłowie tego okręgu, gdzie choruje ten chłopiec, a przy tym i jego cała rodzina. To jest kolejny przykład jak funkcjonuje nasze państw, nasi Wielce Kochani Przywódcy (i to bez względu z jakiej są opcji, z lewej czy z prawej) i jeszcze bardziej czczeni urzędnicy. Tragiczny i smutny skandal. Bardzo mi żal tych Ludzi, tej Rodziny. Pozdrawiam wszystkich czytających te słowa, a szczególnie polityków i urzędników i naukowców; polityków, urzędników i medycznych naukowców pozdrawiam szyderczo i kpiąco, za to co NIE robią w tej sprawie i podobnych w Naszym Kraju.

1213


assa ~assa (Gość)13.07.2014 10:18

Wspolczuje rodzicom i nieświadomemu Dawidowi ale widok związanego chłopaka przeraza mnie :(
Powodzenia...

132


tak myślałem ~tak myślałem (Gość)13.07.2014 11:29

Tak jak myślałem. Mojego wpisu pod innym pseudem nie ma i nie będzie gdyż jest niewygodne i nie bardzo poprawne politycznie i ideowo. Czyżby cenzura prewencyjna jak za dawnych 'dobrych' komuszych czasów, co Panie i Panowie Red... z 'epiotrkow'? Ten wpis również się nie ukaże. Prawda? Poprzedni mój wpis był robiony około godziny 8 z minutami i do tej pory nie został opublikowany, mimo, że nikogo tam nie obrażałem, oprócz władzy i naukowców.

56


Tak myślałem raz jeszcze ~Tak myślałem raz jeszcze (Gość)13.07.2014 12:23

O odnalazło się moje pisanie?!! Czyżby po małej krytyczce? Dziękuję. Czy te wpisy ktoś z 'lóćuw' 'wadzy' czyta i bierze sobie do głowy i serca? Sądząc po działaniach, a nie tylko po słowach, to NIE, NIE i jeszcze raz NIE! Co państwo posłowie Radziszewska (lekarz), Macierewicz (prawicowy katolik) i Ostrowski (lewak, co to ma SERCE PO LEWEJ stronie) oraz inni z naszego terenu parlamentarzyści i radni (Grabarczyk, Cubała, Skrzydlewska, Saryusz-Wolski, Wojciechowski,.... i inni) zrobili w tej bulwersującej i naprawdę trudnej sprawie; mają przecież kontakty w różnych firmach, instytucjach, urzędach itd. itp. i co? A GÓWNO! To są "NASI' ludzie, 'NASI UMIŁOWANI WODZUSIE'. Skandal, żeby nie wydusić z portfela własnego i publicznego 100000 złotych na operację i nie znaleźć szpitala na rehabilitację i opiekę tego Chłopca. Póki żyją Rodzice, to ma jaką taką opiekę, lecz po ich śmierci...... Oh czasy, ech kraino i ach ludzie..... Chyba tylko modlić się należy o rozum i szczyptę miłości bliźniego, szczególnie chorego, poszkodowanego, o życzliwość dla potrzebującego. To wszystko napawa pesymizmem, szczególnie na przyszłość.

73


ddd dddranga13.07.2014 14:14

20


j ~j (Gość)13.07.2014 15:57

do tych, którzy piszą o usypianiu, żeby wam się nigdy to nie wydarzyło w waszej rodzinie, potrafilibyście wtedy tak zrobić w waszym dzieckiem lub wnuczkiem?

150


LM ~LM (Gość)13.07.2014 17:44

życzę powodzenia, wstyd mi tylko za niektóre wpisy
od 16 lat opiekuje się dzieckiem, które również jest autoagresywne, złośliwe, ale kochane
nie współczuję, bo rodzice Dawida nie potrzebują współczucia, ale zrozumienia i wsparcia, nie tylko finansowego
nie rozumiem ludzi złośliwych, bezdusznych, którzy nie mają odrobiny przyzwoitości, aby przejść obojętnie i nie "opluwać" jakby ci rodzice i tak nie mieli dość zmartwień

170


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat