metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mieszkaniec z dolnej półki ~mieszkaniec z dolnej półki (Gość)21.05.2014 09:26

Ta piosenka zamiast komentarza.
http://w768.wrzuta.pl/audio/1BLqdgYOcqo/andrzej_rosiewicz_-_do_zlobu_1
Pozdrawiam

20


MIX ~MIX (Gość)21.05.2014 09:29

Głosowanie na JK-M to pewna forma protestu przeciwko polityce Brukseli.

52


bez sentymentów ~bez sentymentów (Gość)21.05.2014 09:34

"Adamo" napisał(a):
Uczepiliscie sie tego Korwina Mikke jak tonący brzytwy! A jakby on wprowadził te swoje pomysły w życie to pierwsi będziecie się buntować. Ale za głupi jesteście i nie możecie tego pojąć co chcecie zrobić!


Co teraz zgoli JKM?

13


abc ~abc (Gość)21.05.2014 09:58

Pan Korwin-Mikke stwarza wrażenie idioty. Jego wiedza jest bardzo dziurawa. Artykułuje myśli, jakby miał czkawkę intelektualną. Ale na bezrybiu i rak ryba. Jeśli w czasie wywiadu zostaje zapędzony w kozi róg, zmienia sprytnie temat lub stosuje manewr ataku na pytającego. Sprawdźcie sami. Bardzo "ciekawa" jest opinia tego pana na temat holokaustu i Hitlera http://natemat.pl/66511,janusz-korwin-mikke-adolf-hitler-prawdopodobnie-nie-wiedzial-o-holokauscie

27


? ~? (Gość)21.05.2014 10:04

Ja pójdę, ale na działkę. Po co głosować? Czy chociaż wiecie po co nam i co może Parlament Europejski (nie pytam kandydatów, bo oni tego nie wiedzą)? Po co głosować, jak i tak już jest ustalone, kto ma się tam dostać? Cały ten Parlament to tylko strata pieniędzy, które mogłyby być wydane na bardziej pożyteczne cele. Dlatego przy urnie mnie nie zobaczycie w niedzielę.

28


głosuje na JKM ~głosuje na JKM (Gość)21.05.2014 10:18

W Państwie JKM już po miesiącu doszłoby do rewolucji, bo w jego państwie pracownik to śmieć, konsument to śmieć, emeryt to smieć, chory to śmieć, kobieta to śmieć itp, i tylko przedsiębiorca to Pan, ale na krótką metę...
Ja też głosuję na JKM bo to pozwoli na rewolucję (ludową - tak jak w Donbasie) i naprawdę szybkie zmiany i koniec oligarchii Kulczyków, Solorzów itp i koniec dysproporcji majątkowych... nieraz trzeba zrobić najpierw krok do tyłu żeby zrobić trzy kroki do przodu !

34


antyciemnogród piotrkowski ~antyciemnogród piotrkowski (Gość)21.05.2014 10:24

"glosuje-na-JKM" napisał(a):
Ja też głosuję na JKM bo to pozwoli na rewolucję (ludową - tak jak w Donbasie) i naprawdę szybkie zmiany i koniec oligarchii K... ulczyków, Solorzów itp i koniec dysproporcji majątkowych... nieraz trzeba zrobić najpierw krok do tyłu żeby zrobić trzy kroki do przodu ! Ukryj


Może jednak najpierw wypadałoby zdobyć jakąś wiedzę żeby wypowiadać takie tezy? Wiesz z historii jak kończyły się rewolucje? Chociażby rewolucja bolszewicka w Rosji? Po tej rewolucji rosjanie do dzisiaj żyją w biedzie!

20


złodziej z okrągłego stołu ~złodziej z okrągłego stołu (Gość)21.05.2014 10:26

"mooloo" napisał(a):
Nie brzydzi Cie to że Korwin Mikke uważa, że powinieneś płacić za usługi zdrowotne, a jak Cię nie stać to twój problem (na prywatną wizytę to może i dasz radę, ale na pobyt w szpitalu, to już idzie w dziesiątki tysięcy złotych).

a nie brzydzi cie to, że teraz płacisz tak samo za usługi zdrowotne (chociaż według ciebie pewnie są za darmo) a masz do nich ograniczony dostęp i są na niskim poziomie? a jak chcesz się leczyć normalnie to i tak musisz drugi raz zapłacić? telewizyjny lemingu.

51


KNP1 ~KNP1 (Gość)21.05.2014 10:26

"abc" napisał(a):
Bardzo "ciekawa" jest opinia tego pana na temat holokaustu i Hitlera


No jaka opinia, że nie rozumiesz słów iż 'nie ma pewności, że Hitler wiedział o krematoriach" ?
To Cię tak boli, że nie rozumiesz słów !
Ciężko Ci pojąć coś tak prostego jak słuchanie ze zrozumieniem ?
Czy prezes firmy, szef partyjny wie co robią podwładni za jego plecami ? Nie nie wie i pewności 100% taki prezes, szef, czy Adolf Hitler nie mógł mieć.
JKM nie mówi, że wiedział tylko, że "Pewności nie ma" czy wiedział, czy nie wiedział.
Myśleć na Boga jedynego bo już głupota i brak myślenia ludzi jest wkvrzający.

30


POLSKA ! ~POLSKA ! (Gość)21.05.2014 10:33

"antyciemnogrod-piotrkowski" napisał(a):
Chociażby rewolucja bolszewicka w Rosji? Po tej rewolucji rosjanie do dzisiaj żyją w biedzie!


Wiesz dlaczego taka rewolucja wybuchła ?
Podział ludzi na ubogich umierających w nędzy i na burżujstwo kończy się powstanie.
Wtedy ludzie, biedota musiała powstać i hołotę rozgonić jedyne co im groziło to tylko dwie opcje: śmierć z głodu lub śmierć po przegranej z hołotą.
Rozumiem Cię, że chcesz wspierać czerwoną hołotę bo to nic innego jak upodlenie człowieka i uwiązanie na smyczy państwa.
Jeszcze troszkę i zaczniecie wprowadzać Wy pro Ujonaniści zakaz współżycia mężczyzny z kobietą lub ilość odbycia stosunków małżonków w miesiącu.
Popierajcie dewiacje i biurokrację, a ja Wam mówię mam Was w ....
Pasożyty muszą być odcięte od moich pieniędzy. Oddawać komuś połowę pensji tylko za to by mógł sobie leżeć 8h w robocie, pić kawę, robić wały i okradać moją Polskę, moją Ojczyznę !
Takiego wała !
Jedź sobie na ukrainę lub do rosji i tam wspieraj swoich towarzyszy.

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat