metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
EPI+EP ~EPI+EP (Gość)21.05.2014 07:42

Ja i moja rodzina na pewno pójdziemy-może JKM zrobi porządek z rozpasaną szlachtą unijną,korupcją i złodziejstwem .Od 1989r miało być lepiej a co rok jest coraz gorzej.Dobrze się mają politycy różnych maści,złodzieje i aferzyści.Masz pieniądze jesteś nietykalny,prawo jest dla biedoty-już brakuje miejsc w więzieniach-a aferzyści chodzą dumni-arogancja ich rozpiera.

115


ddd ~ddd (Gość)21.05.2014 08:00

Też idę, też głosuję na KNP tak jak moja rodzina i większość znajomych. Jeśli miałbym wybrać inną partię to... Po prostu zostałbym w domu.

94


mooloo ~mooloo (Gość)21.05.2014 08:13

"EPI+EP" napisał(a):
Ja i moja rodzina na pewno pójdziemy-może JKM zrobi porządek

Nie brzydzi Cie to że Korwin Mikke uważa, że powinieneś płacić za usługi zdrowotne, a jak Cię nie stać to twój problem (na prywatną wizytę to może i dasz radę, ale na pobyt w szpitalu, to już idzie w dziesiątki tysięcy złotych). Takich aspołecznych przykładów można by mnożyć. Ten człowiek mami młodych ludzi, wpadającymi w ucho dość radykalnymi hasłami, a potem... zostawia.

28


hexe ~hexe (Gość)21.05.2014 08:13

ja i moja rodzina będziemy glosowali na PZPR, by ludziom żyło się lepiej a polska rosła w siłę!

102


pedro ~pedro (Gość)21.05.2014 08:43

Ja głosuję na liste nr 10 na ludzi z Partii Piratów walczących z dyktatem cenowym firm informatycznych (Demokracja Bezpośrednia), a mój wujek na 11 na Samoobronę...

34


STOP komunistom, zdrajcom i warchołom ~STOP komunistom, zdrajcom i warchołom (Gość)21.05.2014 08:48

"mooloo" napisał(a):
Nie brzydzi Cie to że Korwin Mikke uważa, że powinieneś płacić za usługi zdrowotne, a jak Cię nie stać to twój problem (na prywatną wizytę to może i dasz radę, ale na pobyt w szpitalu, to już idzie w dziesiątki tysięcy złotych). Takich aspołecznych przykładów można by mnożyć. Ten człowiek mami młodych ludzi, wpadającymi w ucho dość radykalnymi hasłami, a potem... zostawia.


Rozbawiłeś mnie człeku.
Co dziś może nie płacisz za usługi zdrowotne ?
Darmo tj. za 200zł/mc bo tyle płaci się na składkę zdrowotną i za tę kwotę to masz darmo tylko możliwość udania się do lekarza pierwszego kontaktu i uzyskanie recepty/skierowania.
Leczenie to masz ale z terminem na Bóg wie kiedy.
Służba zdrowia i tak będzie sprywatyzowana i zrobi to nawet komunistyczna partia SLD, wiejsko cielska PSL, lewicowa PO, klechowata PiS.
Za 200zł/mc to masz dostęp do opieki w prywatnym szpitalu kolego.
Lepiej utrzymywać bandę biurokratów, która rośnie i rośnie tak jak podatki na utrzymanie tej hołoty całej.
Jedni mają pracować po 15 lat, inni brać dożywotnią emeryturę po 15 latach pracy, a inni mają zdychać w pracy pracując do 100 lat.
Puknij się w głowę.
Idąc Twoją logiką wsparcia socjalu i utrzymywania darmozjadów dziedzicznych, nepotyzmu, kumoterstwa, warcholstwa mówię młodzieży uciekajcie z Polski !
Niech Wasi rodzicie dzięki tym samym gębą od 25lat pracują na 5 etatów za 1000zł netto do śmierci.
NIE biurokracji, Nie UE, Nie komunistom, Nie zdrajcom Polski, Nie wspierającym faszystów banderowców, Nie okradani podatnika polskiego.
Tylko KNP jeśli masz dzieci pomyśl o ich przyszłości bo Millery, Cimoszki, Pawlaki, Kwaśniewskie, Wałęsy, Kaczyńskie, Tuski, Buzki, Rotfeldy już zadbały o interes Waszych dzieci i wygnały 5mln młodych Polaków za granicę do pracy.
Teraz p.Kowal wyłazi i wspiera banderowców i jeszcze im pracę da w Polsce i utrzymanie na barki starego Polaka przerzuci.
Emerytura socjal równa dla każdego Polaka, a je..ć ZUS patologię niech ludzie wydają w sklepach na dobra, a nie na kilka tysięcy biurw.
Włącz myślenie i nie mów głupot, że KNP to sami młodzi bo są też i ludzie starsi, a w większości ludzie inteligentni, rozumni i logiczni. Młodzi już mówią, że w d mają Polskę i uciekają z kraju.
25 maja 8x KNP.
Mimo, że jestem stary.

102


antyciemnogród piotrkowski ~antyciemnogród piotrkowski (Gość)21.05.2014 08:58

Ciemnogród piotrkowski znalazł sobie kolejnego zbawce. Po Macierewiczu, Domaradzkim teraz gwiazdą został Korwin Mikke. Ludzie czy wy nie widzicie jak głupie są wasze wybory? Głosować trzeba na ludzi wykształconych, obytych i majacych jakieś znaczenie w Brukseli. Takich którzy mogą coś w Europie dla Polski zrobić! Jest kilku takich!

310


Adamo ~Adamo (Gość)21.05.2014 09:02

Uczepiliscie sie tego Korwina Mikke jak tonący brzytwy! A jakby on wprowadził te swoje pomysły w życie to pierwsi będziecie się buntować. Ale za głupi jesteście i nie możecie tego pojąć co chcecie zrobić!

511


luzik luzikranga21.05.2014 09:08

Trzeba iść i głosować na KNP Janusza Korwina-Mikkego !!!
Ja tak właśnie zrobię, chociaż JKM i jego KNP i tak sam Polski nie uzdrowi. Trzeba pokazać "wała" tym wszystkim mendom, które obecnie mają najwięcej do powiedzenia na polskiej scenie politycznej. Trzeba pokazać tym łobuzom, że nie pozwolimy, aby dalej traktowano nas jak jeleni i baranów do strzyżenia!
I pamiętajcie, głosowanie w ramach protestu na kandydatury z dalszych miejsc nic nie da. W razie czego i tak wejdzie "1" namaszczona przez wodza, a wasz głos trafi do kosza.

73


tom ~tom (Gość)21.05.2014 09:15

jkm :-)

32


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat