metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
xx do empatyczna ~xx do empatyczna (Gość)04.11.2015 17:16

zauważ ze ta pseudokoleżanka powtarza tylko słowa które padały pod adresem zuzi a nie klnie bo tak lubi

31


gość szkoły ~gość szkoły (Gość)04.11.2015 10:09

do zniesmaczonego masz racje Sulejów Dno żałuje że muszę tu mieszkac.

155


Empatyczna ~Empatyczna (Gość)04.11.2015 17:36

Z całym szacunkiem, ale nie mam zamiaru wdawać się z luzikiem w pyskówki i sprawdzanie czyje na wierzchu. Teraz z pełnym luzem (nie przepadam za zdrobnieniami są mało profesjonalne) pożegnam uczestników dialogu i życzę owocnych przemyśleń.

21


Uczeń ~Uczeń (Gość)04.11.2015 17:41

Zuzia fajna dziewczyna.niestety to nasi koledzy do tego doprowadzili ze tak sie stało wstyd mi za nich .A pani dyrektor to inna bajka ma swoje za uszami.

81


gość ~gość (Gość)04.11.2015 17:55

Burmistrz już jednej dyrektorce zabrał dodatek po mętnym uzasadnieniu to ciekawe czy teraz też będzie tak stanowczy i skuteczny w dyscyplinowaniu ?

92


gośc3 ~gośc3 (Gość)05.11.2015 08:14

Wychodzi bezstresowe wychowanie dzieci,w dzisiejszych czasach więcej praw mają dzieci niż rodzice,opiekunowie czy wychowawcy

80


ktoś ~ktoś (Gość)04.11.2015 21:36

DO DĄBROWY, a my nie pozwolimy na oczerniane i kłamstwa pod adresem dzieci z tej szkoły. I wszystko w tym temacie

22


kris ~kris (Gość)05.11.2015 07:30

Do matki dwójki. ... Kobieto masz złe informacje i to bardzo złe. Obejrzałas reportaż i wysunelas swoje wnioski które nie trzymają się kupy. Nie masz pojęcia o co dokładnie chodzi.Jeżeli jesteś tak dobrze poinformowana to również powinnaś wiedzieć o sytyacji takiej ze nic nie trwało miesiące i było wyjaśnione a następnie znów rozdmuchane,ale tym juz nikt nie będzie się przejmował.Trzeba być obiektywnym i realnie patrzeć na tą sprawę. To nie te dzieci są tutaj winne. Od kłamstwa w reportażu aż kipialo i wszyscy doskonale o tym wiedzą. Wszyscy poprostu wszyscy.Oliwia nie żywa ale sprawiedliwa.

33


Udo ~Udo (Gość)04.11.2015 18:32

Media zrobily swoje czyli show. O to wlasnie chodzilo mediom bo problemow nie rozwiaza. Ludzie i tak wiedza gdzie i jaka jest prawda. Szkoda tylko ze obrywa sie najmniej winnym...

65


luzik luzikranga04.11.2015 11:49

Ludzie, opanujcie się! To burmistrz Baryła wychowywał te wszystkie bachory, które chodziły i chodzą do szkół? To były burmistrz Baryła ukształtował tych wszystkich nauczycieli, którzy tak beznadziejnie "wychowują" młodzież? To obecny burmistrz Ostrowski jest winien temu, że młodzież zachowuje się wulgarnie, pije, ćpa i pali? To Baryła i Ostrowski są odpowiedzialni za to, że gówniarze - także dziewczynki - o sprawach intymnych opowiadają jak stare dziwki albo znudzone alfonsy z burdelu?
Powiedzcie, gdzie byli i gdzie są RODZICE tych wszystkich dzieci? Zapytajcie, jaka rolę w tym wszystkim odgrywa ksiądz katecheta i cały, taki ponoć wspaniały, kościół katolicki, który indoktrynuje młodzież, że głowa mała?

2314


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat