metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Sulejowianka ~Sulejowianka (Gość)01.12.2014 12:10

"p" napisał(a):

Jako mieszkanka Sulejowa to znam tych ludzi i dlatego się wypowiadam,a zwolenniczką starych czasów nie jestem i nie byłam.

39


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)01.12.2014 12:53

"Sulejowianka" napisał(a):
Jako mieszkanka Sulejowa to znam tych ludzi i dlatego się wypowiadam,a zwolenniczką starych czasów nie jestem i nie byłam.


Właściwie to nie byłem świadkiem tego rzekomego wydarzenia czy wypowiedzi, więc moja ocena jest subiektywna, ale Pani oceny brzmią tak, jakby dotychczas sprawująca władzę grupa była zbiorem czystości i cnót wszelakich, a teraz przyszli jacyś wandale i barbarzyńcy. Chyba każdy rozsądny człowiek zdaje sobie sprawę jak było i jest, i "odrobinę" naciąga Pani po prostu rzeczywistość.

133


strażak sam ~strażak sam (Gość)01.12.2014 13:16

"Sulejowianka" napisał(a):
Jako mieszkanka Sulejowa to znam tych ludzi i dlatego się wypowiadam,a zwolenniczką starych czasów nie jestem i nie byłam.


nowe rządy = nowa jakość, czas się przestawić droga Pani,
jak pokazały rządy Pana Baryły "byle jak" już było,
i posprzątanie tego bałaganu nie będzie proste, ale życzę powodzenia nowej ekipie
władza nie jest dana raz na zawsze, a tu chyba ktoś o tym zapomniał...

134


Sulejowianka ~Sulejowianka (Gość)01.12.2014 13:54

"strazak-sam" napisał(a):

Zgadzam się,ale nie wymienia się złego na złe.

48


strażak sam ~strażak sam (Gość)01.12.2014 14:15

"Sulejowianka" napisał(a):
Zgadzam się,ale nie wymienia się złego na złe.


to trzeba było droga Pani startować w wyborach

122


luzik luzikranga01.12.2014 14:19

"tak" napisał(a):
igrzyska były ,teraz


Teraz dopiero będą igrzyska: baseny, kolejki linowe, mostki, po dwa place zabaw na każdej ulicy i konsultacje społeczne na każdy temat! I kostka granitowa w siedemnastu kolorach. O jachcie dla każdego ucznia nie zapominaj …

416


Bil ~Bil (Gość)01.12.2014 14:21

"luzik" napisał(a):
Teraz dopiero będą igrzyska: baseny, kolejki linowe, mostki, po dwa place zabaw na każdej ulicy i konsultacje społeczne na każdy temat! I kostka granitowa w siedemnastu kolorach. O jachcie dla każdego ucznia nie zapominaj …


Luzik czy dostałeś jakiegoś wstrząsu powyborczego czy może cierpisz na syndrom Baryły ?

165


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)01.12.2014 14:47

"Sulejowianka" napisał(a):
mnie to przypomina faszyzm i stalinizm w zarodku.


Droga Pani Sulejowianko, rozpoczęła Pani dziś o 7.33 od komentarza, cyt:

Cytuję:
Jeżeli nowy Pan Burmistrz będzie rządził tak jak swoją firmą to współczuję wszystkim jego zwolennikom!


Później jeszcze coś Pani wrzuciła, potem padły mocne słowa - zaczęła Pani obrzucać błotem całą nową grupę (patrz cytat powyżej) oraz jednego z radnych - ustosunkowałem się do tego w mojej poprzedniej wypowiedzi z g.12.53.
Mam wrażenie (może się mylę), że nic złego w tym, co się działo dotychczas Pani nie widziała i nie jest Pani zadowolona z wyboru mieszkańców?
Z Pani wypowiedzi wynika, że jest Pani uważną obserwatorką życia w Sulejowie. Wie Pani z jakim powodzeniem ktoś kierował firmą i doskonale wyłapała Pani, co ktoś inny powiedział. Bardzo jestem ciekaw - czy zauważyła Pani, że dotychczas cokolwiek było złe, a jeśli tak, to poproszę o konkretny przykład. Coś jak o tej firmie albo że ktoś coś powiedział (no chyba, że dotychczas w UMiG był istny Wersal.

155


Sulejowianka ~Sulejowianka (Gość)01.12.2014 15:50

"Sonny-Boy-Williamson" napisał(a):

Pożyjemy i zobaczymy.Ludzie się nie zmieniają.

310


luzik luzikranga01.12.2014 17:01

"Bil" napisał(a):
dostałeś jakiegoś wstrząsu powyborczego czy może cierpisz na syndrom Baryły ?


????????

39


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat