metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sul ~sul (Gość)26.11.2014 08:45

ja zadam tylko jedno pytanie Panie Baryła,
przeczytałam Pana ulotkę i proszę mi powiedzieć ILE pozyskał Pan pieniędzy z UE na inwestycje w naszej gminie? tego Pan w ulotce nie zamieścił...

145


Dobra Woda ~Dobra Woda (Gość)26.11.2014 08:47

Panie Wojtku Ostrowski jeśli wygra Pan wybory to mam nadzieję, że zapozna się Pan dokładnie z problemami mieszkańców. W debacie radiowej mówił Pan, że na pewno wybuduje chodnik w Witowie.
Proszę przejechać się na Dobrą Wodą i zobaczyć jak my tu funkcjonujemy. Nie mamy drogi i chodnika. Ulica jest bardzo długa-dzieci do szkoły w dni deszczowe chodzą po błocie.
Mieszka tu coraz więcej ludzi, przez co ruch samochodów jest coraz większy, więc chodnik musi być-bo jest coraz bardziej niebezpiecznie - a pobocza nie ma bo zarośnięty chaszczami.
Jeszcze jedna uwaga- zjazd z Dobrej Wody-zakręt przy figurce - to już jest porażka- czy nie można było zrobić szerszego skrzyżowania- na tym zakręcie dwa samochody maja problem wyminąć się !!!!!!!
Jeszcze raz proszę o zapoznanie się z naszym problemem.

183


wygra ~wygra (Gość)26.11.2014 09:03

wojtek wygra ,tylko w BIAŁEJ ktos musi pilnować ,,,,,,, tak jak ktoś pisał -kupowanie głosów przez jednego z przedstawicieli ,,, a tak na marginesie ,KLIKA w niedzielę ZACZEŁA sie bać ,wie czym grozi NORMALNOŚĆ ,a jest co rozliczać i KOGO ,,,,

128


zorientowany ~zorientowany (Gość)26.11.2014 10:16

W dzisiejszej gazetce wychwalającej dokonania burmistrza pisząc o postawionych drewnianych postaciach na Podklasztorzu we współpracy ze stowarzyszeniem Dolina Pilicy z Tomasza zapomniano napisać o drobnym szczególe, że stowarzyszenie to otrzymuje co roku z naszych pieniędzy
15 000 zł o czym wczoraj na zebraniu w Uszczynie powiedział członek tego stowarzyszenia.

103


CP ~CP (Gość)26.11.2014 10:47

Z tego co mówi obecnie panujący burmistrz to dla niego bardzo ważną kwestią jest bezpieczeństwo mieszkańców w gminie, pewnie dlatego 11-listopada poświęcono figurkę Św. Floriana w OSP Łęczno. Po co chodnik dla dzieci z miejscowej szkoły, jak można kupić auto dla OSP i ufundować figurkę, myślę że wszyscy mieszkańcy czują się bezpieczniej.

177


mieszkaniec gmny ~mieszkaniec gmny (Gość)26.11.2014 10:51

"glowa-chce-pec)" napisał(a):
Ostrowski podkreślał potrzebę rozmów z ludźmi, konsultacje i współpracę z radnymi.


No tak racja, ale p. Ostrowski na tylko 2 radnych plus Królika więc z kim i co chce konsultować? To Rada Miejska określa co i gdzie jest robione a nie mając większości w Radzie p. Ostrowski może pomarzyć o jakichkolwiek zmianach. Dlatego ja i cała moje rodzina poprze p. Baryłę, gdyż ma stabilną większość w Radzie Miejskiej, która jest gwarancją dalszych inwestycji a nie tylko awantur. Ostrowski powiedział w debacie, że nawet nie wie jakie drogi trzeba wybudować. Dziękuje za takiego burmistrza!

913


jake ~jake (Gość)26.11.2014 11:00

"CP" napisał(a):

ale masz problem!!!!!!!

30


kazik ~kazik (Gość)26.11.2014 11:03

jak ostrowski mówił jakie rury są po 2zł za mb??????

94


wygra ~wygra (Gość)26.11.2014 11:44

wystarczy że ostrowski obejmie stanowisko ,zacznie od sprawdzenia PRZEKRĘTÓW ,rada widząc że jest uczciwy i robi dobra robotę -poprze ,fakt że kilku straci DZIWNE kontrakty -fakt ,ale to jest jedyna możliwości wybicia sie na NORMOLNOŚCI ,ci co popierają obecny układ ,sa tym OSOBIŚCIE zainteresowani ,/albo boją sie KONSEKWENCJI /

136


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat