metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
prawnik ~prawnik (Gość)25.11.2014 20:03

Drodzy Państwo
Od kiedy to w szkołach można prowadzić kampanie wyborcze???? Prawo tego zabrania. Najpierw należy zapoznać się z przepisami a dopiero potem komentować.

58


kala ~kala (Gość)25.11.2014 20:09

emerytka rzuć na luz:):):)

01


piast ~piast (Gość)25.11.2014 20:33

ludzie chcecie zamienic siekierke na kijek otrząsnijcie sie w koncu pokazcie przy urnach
tylko SB

1221


CZYTELNIK ~CZYTELNIK (Gość)25.11.2014 20:47

debata Burmistrza Sulejowa y.y.y.y.yyyyyy.yyy, trza było, yyyyyyyyy bedzie, yyyy, nie utasysfowany- czy coś podobnego, włanczać,yyyyyyy, wynajmiom, yyyy, zajmiom się yyyyy, To naprawdę jest dla nas przykre.

168


Kos ~Kos (Gość)25.11.2014 20:51

"prawnik" napisał(a):
Od kiedy to w szkołach można prowadzić kampanie wyborcze????

I znowu z urzędu piszecie bzdury. Z ciebie taki prawnik jak z koziej d.... trąbka. Poczytaj kodeks i poczytaj interpretacje PKW. Nie wolno robić agitacji wobec małoletnich natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby po lekcjach odbywały się zebrania wyborcze.

114


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)25.11.2014 21:20

"luzik" napisał(a):
To jak ty walczysz o ten Sulejów? Gębą, nie ruszając zadka sprzed komputera? Mogłeś iść na debatę, mogłeś nagrać i udostępnić. To jak to jest z tobą?


Tyrałem bardzo ciężko w pracy, a poza tym, czy tylko mnie się wydaje, że brakuje informacji lokalnych podanych na czas? Dowiedziałem się o debacie z tych komentarzy - już po debacie.

111


dobrawoda ~dobrawoda (Gość)25.11.2014 22:26

Jeszcze 3 dni do ciszy wyborczej a ja nadal czekam na plakat kiedy to WO odkrywa w Sulejowie ropę naftową , przecież to wsyztsko co ten Pan przedstawia na plakatach to nierealne ! Na debacie wyszedł Pan kiepsko , a myslałam, że przekona Pan , Dobra Woda za SB !

1016


nel ~nel (Gość)25.11.2014 23:04

Dosyć już panowania p.Baryły! Miał na zmiany 12 lat i co zmienił????, to JEGO trzeba rozliczyć i postawić stanowcze VETO!!!
Co zrobił w sprawie odpadów - NIC!!! Co zrobił w sprawia S12 - NIC!! To po co nam taki burmistrz? , który nie broni NAS - mieszkańców!!! Teraz ostateczny CZAS NA ZMIANY!!! W każdej ważnej sprawie, walczy STOWARZYSZENIE, które dociera do prawdy i podaje informacje na tacy...Czy Pan jest głuchy !!! NIE CHCEMY PANA!!!!

186


łęczniok ~łęczniok (Gość)26.11.2014 00:42

"luzik" napisał(a):

może brakuje mi wiedzy(oczywiście dlatego, ze jestem obserwatorem a nie uczestnikiem) na temat kopalni, a raczej składowiska śmieci w Łęcznie, ale z twoich komentarzy wniosek można wysnuć takowy, iż dużo wiesz na ten temat. Przyznaj, że jesteś zawodowo związany z tym miejscem. Podobno "najlepszy z przedsiębiorców", po nagłośnieniu sprawy kopania (przepraszam - zbierania odpadów) na wapiennikach przeniósł do Łęczna swoich pracowników. Taki fakt może wytłumaczyć wielką aktywność "najlepszego z przedsiębiorców" w kampanii wyborczej.

120


dobra woda ~dobra woda (Gość)26.11.2014 01:03

"chorniak" napisał(a):

Ilonko, to ty go tak popierasz? Jestem bardzo zdziwiony

104


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat