Advertisement

Artykuły do tagu: młot

Młot kujący czy młotowiertarka?
Niektóre prace remontowe i budowlane wymagają użycia elektronarzędzi o dużej mocy. Należą do nich z pewnością wszelkie czynności związane z wyburzaniem, wierceniem i kuciem twardych powierzchni. Młoty kujące i młotowiertarki to narzędzia przeznaczone właśnie do takich zadań. Czym się różnią i które z nich wybrać?
Powybijał młotkiem szyby w autach. Miał ponad 2 promile
25-latek powybijał młotkiem szyby w zaparkowanych samochodach. Mężczyzna był nietrzeźwy. Zdarzenie miało miejsce na ul. Granicznej w Tomaszowie.
Młoty Polanika po raz kolejny przyniosły szczęście polskim sportowcom
Podczas środowego konkursu rzutu młotem, który odbył się w ramach trwających w Katarze lekkoatletycznych mistrzostw świata, Polacy wywalczyli dwa medale. Złoto zdobył Paweł Fajdek - jego wynik to 80 metrów i 50 centymetrów, brązowy medal odebrał natomiast Wojciech Nowicki, który posłał młot na odległość 77,69.
Kolejny srebrny młot Polanika
Nasza zawodniczka Joanna Fiodorow wywalczyła srebrny krążek w rzucie młotem podczas trwających w katarskim Doha 17. IAAF Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce. Reprezentantka Polski zdobyła medal rzucając młotem, wyprodukowanym w piotrkowskiej firmie Polanik. To już kolejny krążek podczas imprezy tej rangi, wywalczony przez polskiego sportowca, korzystającego ze sprzętu tej firmy.
Bił kobietę młotkiem po twarzy. 41-latek w areszcie
41-letni piotrkowianin, podejrzany o kierowanie gróźb karalnych i uszkodzenie ciała swojej byłej partnerki, został - decyzją Sądu Rejonowego w Piotrkowie - aresztowany na trzy miesiące.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat