Advertisement

Artykuły do tagu: Taksówka

Sprawcy rozboju na taksówkarzu z zarzutami
Trzy osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty rozboju na taksówkarzu, do którego doszło 9 marca w Uszczynie w powiecie piotrkowskim. Sprawcy napadu zostali tymczasowo aresztowani. Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Dwaj mężczyźni działali w warunkach recydywy, więc grozi im nawet 15 lat więzienia.
Zaatakowali nożem taksówkarza
Do brutalnego ataku na taksówkarza doszło w nocy w Uszczynie w gminie Sulejów. Napastnicy zaatakowali kierowcę nożem.
Piotrkowscy taksówkarze nie mają lekko
W Piotrkowie Trybunalskim na koniec 2018 były 82, natomiast na koniec 2019 - 85 ważnych licencji na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób taksówką. Czy w mieście, w którym żyje około 70 tys. mieszkańców taka liczba taksówek jest za duża, a może zbyt mała?
Atak na taksówkarza w Tomaszowie
W nocy na ulicy Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim został zaatakowany taksówkarz. Sprawcy uderzyli kierowcę i wypchnęli go z samochodu, potem odjechali autem pokrzywdzonego. Po przejechaniu kilkunastu metrów porzucili samochód, wcześniej wybili tylną szybę. Czwórka podejrzewanych została zatrzymana w okolicy miejsca zdarzenia.
Sprawcy napadu na taksówkarza zatrzymani
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim zatrzymali sprawców pobicia 35-letniej piotrkowianki i taksówkarza.
Napad na taksówkarza w Piotrkowie
Zamówili taksówkę, po drodze stwierdzili jednak, że nie zapłacą za kurs. Kiedy taksówkarz postraszył ich policją, zaczęli go dusić i okładać pięściami.
ITD kontrolowała piotrkowskich taksówkarzy
Inspekcja Transportu Drogowego kontrolowała ostatnio wybrane piotrkowskie taksówki. Inspektorzy sprawdzali, czy kierowcy posiadają wymagane zezwolenia i koncesje.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat