Artykuły do tagu: Repertuar

Helios zaprasza na moc filmowych atrakcji
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim poleca się na najbliższe dni. Zapowiada się czas, który na pewno będzie można przyjemnie spędzić w gronie rodzinnym, bo szykuje się przedpremiera filmu "Za duży na bajki 2" oraz premiera "Kung Fu Panda 4". To jednak nie wszystko. Premierowo można obejrzeć też produkcję historyczną "Biała odwaga".
Helios kusi nowym repertuarem
Na kolejne premierowe seanse zaprasza kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem miłośnicy filmów na dużym ekranie będą mogli wybierać spośród aż czterech nowości. Warto zwrócić również uwagę na projekty specjalne. Nie zabraknie też maratonu filmowego i propozycji dla dzieci.
Helios zaprasza - także w ferie
Kolejny tydzień i kolejne premiery w piotrkowskim kinie Helios. Tym razem kinomaniacy będą mogli obejrzeć takie produkcje jak: "BABY BOOM, czyli Kogel Mogel 5", "KOS", czy "Dwie minuty do piekła". Warto jednak zwrócić uwagę na pozostałe filmowe propozycje.
Z której z filmowej propozycji skorzystasz?
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprezentowało repertuar na najbliższe dni. Oprócz filmów, które możemy podziwiać już od jakiegoś czasu, jak zwykle są też premiery. Tym razem to propozycje dla najmłodszych widzów, ale bez wątpienia podczas seansów, rodzice i opiekunowie także będą się świetnie bawić.
Aż cztery nowe premiery!
Piotrkowskie kino Helios zaprasza na zupełnie nowe filmy. W repertuarze na najbliższe dni znalazły się aż cztery premiery. To zarówno produkcje polskie, jak i zagraniczne. Każdy znajdzie coś dla siebie, tym bardziej, że wśród pozostałych filmów także nie brakuje hitów.
Przedświąteczne nowości w Heliosie
Na chwilę przed świętami kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na seans premierowych filmów na dużym ekranie. To najnowsza część produkcji "Aquaman" oraz horror "Gra w opętanie". Już po świętach będzie można z kolei obejrzeć długo wyczekiwaną "Akademię pana Kleksa", a także "Ferrari" i "Wyfrunięci".
Najnowszy repertuar kina Helios
Przedpremiera filmu "Wonka" oraz premiery produkcji "Nóż w nocnej ciszy", "To właśnie miłość. 20 rocznica", "Trolle 3" oraz "Kicia Kocia pod choinkę" czekają nas w najbliższych dni w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Będzie też Mikołajkowy Maraton.
Najnowsza odsłona serii "Igrzyska śmierci" wkracza do kin. Jej tytuł to: "Ballada ptaków i węży". Główne role zagrają Rachel Zegler oraz Tom Blyth. Poza tym w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim będziecie mogli również w najbliższych dniach premierowo obejrzeć familijną produkcję "Życzenie". Co jeszcze?
02.11.2023 10:32
Uwierzysz w Mikołaja?
Wizyta w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim będzie w najbliższych dniach mocno kuszącą perspektywą. Do repertuaru wchodzi polska komedia "Uwierz w Mikołaja", a więc pierwsza w tym roku świąteczna propozycja. Będzie też coś dla fanów Marvela.
Szpiegowski kryminał na dużym ekranie
Kolejny tydzień przynosi kolejną szansę na to, by obejrzeć dobry film w bardzo dobrych warunkach. Na dużym ekranie nadal królują takie nowości, jak "Avatar" czy "Kot w Butach", ale znalazła się też ciekawa propozycja dla miłośników kina trzymającego w napięciu. Jason Statham w roli głównej może oznaczać tylko jedno..., że będzie się działo.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat