Advertisement

Artykuły do tagu: PSAG

Będzie chętny na dzierżawę? [ZDJĘCIA]
Urząd Miasta w Piotrkowie chce - na bardzo preferencyjnych warunkach - wydzierżawić na dziesięć lat teren pomiędzy ulicami: Wspólną, Starowarszawską, Pereca i Zamkową. Znajdzie się chętny na ten teren na Starówce?
Radni powiększyli strefę aktywności gospodarczej
Powiększenie Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej, zmiany w budżecie i Wieloletniej Prognozie Finansowej oraz wyrażenie zgody na sprzedaż i dzierżawę nieruchomości - to uchwały, które podjęto podczas środowej (27.04.2022) sesji Rady Miasta.
Kto i jak „dopieszcza” przedsiębiorców w Piotrkowie?
Podniesienie stawek podatku od nieruchomości w mieście wywołało burzę na sesji Rady Miasta. Cześć radnych stwierdziła, że w ten sposób zniechęcamy potencjalnych przedsiębiorców do rozpoczęcia działalności gospodarczej w Piotrkowie. Władze miasta twierdzą z kolei, że wysokość podatku od nieruchomości to dla inwestorów kwestia marginalna. Jak jest w rzeczywistości? O tym, jak w Piotrkowie „dopieszcza się” przedsiębiorców i jaka jest kondycja lokalnego biznesu rozmawiamy z Katarzyną Szokalską, kierownik Biura Planowania Rozwoju Miasta w piotrkowskim magistracie.
26.01.2016 05:39
Strefa kusi inwestorów
Kolejna działka wchodząca w skład Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej znalazła swojego nabywcę. Tym razem wydzierżawiona została nieruchomość przy ul. Nowowiejskiej 24 o powierzchni ponad 1,5 hektara.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat