Advertisement

Artykuły do tagu: Szokalska

Kto i jak „dopieszcza” przedsiębiorców w Piotrkowie?
Podniesienie stawek podatku od nieruchomości w mieście wywołało burzę na sesji Rady Miasta. Cześć radnych stwierdziła, że w ten sposób zniechęcamy potencjalnych przedsiębiorców do rozpoczęcia działalności gospodarczej w Piotrkowie. Władze miasta twierdzą z kolei, że wysokość podatku od nieruchomości to dla inwestorów kwestia marginalna. Jak jest w rzeczywistości? O tym, jak w Piotrkowie „dopieszcza się” przedsiębiorców i jaka jest kondycja lokalnego biznesu rozmawiamy z Katarzyną Szokalską, kierownik Biura Planowania Rozwoju Miasta w piotrkowskim magistracie.
- "Strategia Rozwoju Miasta" jest jednym z najważniejszych dokumentów każdego miasta. Nasza strategia była opracowana w okresie około roku przez zespół składający się z 18 osób - mówiła na antenie Strefy FM Katarzyna Szokalska, kierownik Biura Planowania Miasta.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat