Artykuły do tagu: Dytrych

Medalowe debiuty zawodniczek AKS-u
Zapaśniczki Atletycznego Klubu Sportowego mają za sobą bardzo dobry start w Mistrzostwach Polski juniorów i młodzieżowców. Na zawodach w Pelplinie wywalczyły dwa srebrne medale i jedno miejsce tuż za podium.
Piotrkowianka ze złotem Pucharu Polski
Nikola Dytrych z AKS-u Piotrków Trybunalski zdobywczynią Pucharu Polski Juniorek w zapasach. Zawodniczka wywalczyła złoty medal w kategorii 50 kg podczas turnieju zorganizowanego w Siedlcach.
Piotrkowskie zapaśniczki znów na podium
Złoto i srebro wywalczyły zapaśniczki AKS Piotrków Trybunalski podczas międzynarodowych zawodów o Puchar Polski Juniorek w zapasach kobiet. W Solcu Kujawskim na podium stanęły Nikola Dytrych i Aleksandra Skudlara.
Martyna Dytrych nadzieją olimpijską
Reprezentantka piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego zajęła drugie miejsce podczas Turnieju Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich w Zapasach Kobiet, który odbył się w miniony weekend w Gniewie
Czas na mistrzostwo Europy!
Nikola Dytrych, zawodniczka piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego, wystąpi w Mistrzostwach Europy Juniorek Młodszych w zapasach, które odbędą się 19-22 lipca w Sztokholmie. Reprezentantka AKS-u będzie rywalizować w kategorii wagowej do 38 kg.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat