Advertisement

Artykuły do tagu: Dytrych

Medalowe debiuty zawodniczek AKS-u
Zapaśniczki Atletycznego Klubu Sportowego mają za sobą bardzo dobry start w Mistrzostwach Polski juniorów i młodzieżowców. Na zawodach w Pelplinie wywalczyły dwa srebrne medale i jedno miejsce tuż za podium.
Piotrkowianka ze złotem Pucharu Polski
Nikola Dytrych z AKS-u Piotrków Trybunalski zdobywczynią Pucharu Polski Juniorek w zapasach. Zawodniczka wywalczyła złoty medal w kategorii 50 kg podczas turnieju zorganizowanego w Siedlcach.
Piotrkowskie zapaśniczki znów na podium
Złoto i srebro wywalczyły zapaśniczki AKS Piotrków Trybunalski podczas międzynarodowych zawodów o Puchar Polski Juniorek w zapasach kobiet. W Solcu Kujawskim na podium stanęły Nikola Dytrych i Aleksandra Skudlara.
Martyna Dytrych nadzieją olimpijską
Reprezentantka piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego zajęła drugie miejsce podczas Turnieju Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich w Zapasach Kobiet, który odbył się w miniony weekend w Gniewie
Czas na mistrzostwo Europy!
Nikola Dytrych, zawodniczka piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego, wystąpi w Mistrzostwach Europy Juniorek Młodszych w zapasach, które odbędą się 19-22 lipca w Sztokholmie. Reprezentantka AKS-u będzie rywalizować w kategorii wagowej do 38 kg.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat