Artykuły do tagu: Bond

W oczekiwaniu na nowego Bonda, czyli co nowego w kinie?
Po światowej premierze najnowszej części przygód agenta 007, Jamesa Bonda, pora na premierę w Polsce. A ta już w piątek, 1 października. W piotrkowskim kinie Helios z tej okazji szykuje się specjalny nocny maraton filmowy z trzema filmami z Danielem Craigiem w roli głównej.
Nocny maraton z Bondem w kinie Helios w Piotrkowie
Piotrkowskie kino Helios szykuje gratkę dla fanów agenta Jamesa Bonda. Długo oczekiwana premiera najnowszej części jego przygód niebawem wejdzie na ekrany kin. A z tej okazji mieszkańcy Piotrkowa otrzymali możliwość przypomnienia sobie także dwóch ostatnich filmów z agentem 007.
Helios zaprasza na minimaraton Bonda
Już 4 listopada o godzinie 20.00, kina Helios zapraszają na Minimaraton Bonda! Zagramy dwie najnowsze części przygód najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości - James Bonda. Zaczniemy od Skyfall, a już w chwilę później pierwsze, przedpremierowe pokazy jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - Spectre. Czeka nas ekscytujący wieczór z dynamiczną, zapierającą dech w piersiach akcją, wspaniałymi efektami specjalnymi i prawdopodobnie ostatnim film o agencie 007 z Danielem Craigiem w roli głównej. Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat