TERAZ12°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Festyn dla Patryka Wysmyka w Ignacowie

K.Chojnacka
Karina Chojnacka wt., 4 lutego 2025 11:06
W najbliższą sobotę 8 lutego 2025r. w Ignacowie odbędzie się Festyn Charytatywny dla Patryka Wysmyka. Celem wydarzenia jest wsparcie zbiórki na leczenie dla wspomnianego 18-latka. Organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji od morsowania, bufetu z regionalnymi przysmakami, pokaz zabytkowych samochodów, animacje dla dzieci, licytacje po występy muzyczne.

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Charytatywny festyn rozpocznie się  morsowaniem nad zalewem w Cieszanowicach o godzinie 12:00 natomiast wszystkich innych uczestników organizatorzy zapraszają od godziny 15:00 do sali OSP w Ignacowie to tam czekać będą na wszystkich liczne atrakcje takie jak: pokaz zabytkowych aut, stoiska z jedzeniem przygotowanym przez koła gospodyń wiejskich, które będzie można zabrać również na wynos, liczne animacje dla dzieci, licytacje m.in. będzie można wylicytować wyjatkową piłkę- wyjątkową, bo z autografem Jakuba Błaszczykowskiego, czy też t-shirt od Michała Bąkiewicza z autografami zawodników Skry Bełchatów. Będzie okazja spotkać  Błażeja Gąsiora medalistę  mistrzostw Polski  i Europy w dwuboju olimpijskim. Można będzie  spróbować swoich sił trenując z Dzikim Komando, lub wylicytować wynajem campera "Weekend z Grand california " od Auto Zimny,  a póżniej usłyszymy Siostry Julię i Zuzie Kafar.

Dla fanów muzyki rozrywkowej wisieńką na torcie będzie występ gwiazdy wieczoru  formacji Discoboys!

 

 

 

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 5

    reklama

    Dla Ciebie

    12°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio