TERAZ9°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Umiarkowana
reklama

Concordia: II czy III liga?

MonPaw
MonPaw wt., 8 lipca 2008 12:29
- Nie wiem co mam powiedzieć zawodnikom, dla mnie jest to wszystko chore - powiedział Strefie FM trener Concordii Piotrków Sławomir Majak.

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Na dwa i pół tygodnia przed rozpoczęciem rozgrywek Concordia Piotrków nie wie, w której klasie rozgrywkowej będzie występowała. Jeszcze niedawno wydawało się, że w drugiej lidze. Tymczasem wczoraj PZPN podjął decyzję o przwyróceniu do ekstraklasy Polonii Bytom, która wcześniej nie otrzymała licencji. Powoduje to spadek łódzkiego Widzewa do drugiej ligi i powodować może także niestety to, że Concordia nie zagra w tej klasie rozgrywkowej.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 1

    reklama

    Dla Ciebie

    9°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio