Advertisement

Wrócili do Piotrkowa z medalami

AKS Piotrków Czwartek, 22 września 202222151
Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyli dwa medale podczas mistrzostw Polski młodzieżowców w Poznaniu. Do Piotrkowa Trybunalskiego ze stolicy Wielkopolski przywieźli złoto i brąz.
fot.: AKS Piotrków Trybunalski fot.: AKS Piotrków Trybunalski

Złoty medal w kategorii 67 kg zdobył Marcin Sztanderski, który tym samym obronił tytuł wywalczony w 2021 roku w Spale. Obecny sezon jest dla niego bardzo udany, ponieważ w maju w Radomiu został wicemistrzem Polski seniorów.

 

Brązowy krążek z Poznania przywiózł zaś Igor Gmitrasuk, który stanął na najniższym stopniu podium w wadze 87 kg. Dla piotrkowskiego zawodnika, trzykrotnego medalisty mistrzostw Polski juniorów, był to pierwszy start w najważniejszych krajowych zawodach w kategorii do lat 23.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_ola ~go?ć_ola (Gość)22.09.2022 08:53

Gratulację dla AKS.

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat